Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Звернення Предстоятеля УПЦ до вірних чад та до представників Київської міської влади щодо спроб провести у Києві акції з пропагандою статевих пороків
16.06.2017 05:57

У зв'язку з появою інформації про організацію в нашій столиці так званого «Маршу рівності», у якому 18 червня цього року хочуть взяти участь люди, які називають себе ЛГБТ-спільнотою, звертаюся до всіх вірних чад Української Православної Церкви із закликом до підсиленої молитви, аби цей гріховний задум не осквернив нашу землю та не став причиною прояву великого гніву Божого, як колись над стародавніми містами Содомом і Гоморрою (див. Бут. 19, 4-11).
Викликає страх слово Святого Апостола Павла, який говорить про праведний суд не лише над тими, хто вчиняє гріх плотської нечистоти, але й особливо над тими, хто спонукає до цього інших (див. Рим. 1, 27). У час, коли наша країна потерпає від збройного протистояння на Донбасі, українському народу слід у щирій молитві просити Божої милості і благословенного миру. А ті ж, хто замість виправлення свого життя намагаються пропагувати свої гріхи шляхом так званого параду, несуть особливу духовну відповідальність за те, що благодать Божа оминатиме нашу землю, осквернену пороками, про які, за вченням Слова Божого, навіть соромно і говорити (Єф. 5,12).
Так званий Марш рівності не є особистим виявом погляду на стать. Він завдасть непоправної шкоди моральному і психічному здоров'ю молоді, підлітків та дітей. Організатори цього «маршу» не мають жодного морального права нав'язувати свій світогляд іншим. Наш український народ віками живе, дотримуючись християнських моральних норм та традиційних сімейних цінностей, що є основою формування здорового суспільства і сильної держави. Тому цілком зрозумілим є різкий загальний протест вірян Української Православної Церкви проти проведення подібних акцій.
Поважаючи кожну людину, християни мають чітко і недвозначно висловлюватися проти пропагування гріха і зневаги до християнських чеснот. Адже пропагуванням гріховних збочень виказується зневага до людської особистості, створеної за образом і подобою Божою. Безглуздою є ідеологія, яка намагається урівняти гріх з даним Богом дарунком свободи.
Саме тому, звертаюся до Київської міської влади дослухатися до думки віруючої громади столиці та не допустити проведення так званих гей-парадів і подібних їм ганебних заходів.
Разом з тим, благословляю 18 червня у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви піднести молитви, щоб Господь не допустив на українській землі відбутися парадам і маршам з метою пропагування гріховного способу життя, про який Біблія застерігає карою Божою і в цьому віці, і в майбутньому.

+ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

14 червня 2017 р.

 

http://news.church.ua/2017/06/14/zvernennya-predstoyatelya-upc-do-virnix-chad-ta-do-predstavnikiv-kijivskoji-miskoji-vladi-shhodo-sprob-provesti-u-kijevi-akciji-z-propagandoyu-statevix-porokiv/

 

Коментарі 

 
#5 keleynik 18.06.2017 19:10
Цитую Николай:
... то есть они сами являются содомитами..
эти слова напомнили мне о статьях диакона Андрея Кураева. Заглянула - а у него как раз свежая объёмная статья:
"...- Что это явление в церкви более распространено, чем хотелось бы, я знал и до того. Но сейчас пришел к выводу, что это не просто личные грехи отдельных людей. Это вопрос системы. До некоторой степени даже вопрос богословия. Ведь, по большинству рассказов, геирархи не заказывают свои утехи по интернету, а растлевают подчиненных..."
facebook.com/.../...
т.ч. всё намного сложнее - явление древнее и не только европейское...
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#4 людмилаС 18.06.2017 16:14
"...Європейський суд також підтвердив рішення Верховного суду Франції, що не йдеться про жодну дискримінацію, якщо держава не надає своїм громадянам можливості одностатевих "шлюбів".
Що варто відзначити, що рішення ухвалено одноголосно всіма суддями!
І тепер ні Україна, ні жодна із інших держав світу не зобов'язані приймати закони про одностатеві шлюби!"
obozrevatel.com/.../...
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#3 Николай 18.06.2017 13:58
Это - расплата за "евроинтеграцию". Все, кто кричал "Украина це европа" - по факту участники этого "марша" Содома, то есть они сами являются содомитами. Что так будет, было ясно давно, причём задолго до "евромайдана".
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#2 keleynik 16.06.2017 16:29
Відстояти святість традиційної родини!
www.youtube.com/.../
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#1 людмилаС 16.06.2017 12:04
Цікаво, як до цієї проблеми ставляться в інших країнах
"...Шествие, которое мы провели в минувшую субботу, выражает нашу гражданскую позицию. Будем считать, что мы включились в европейское движение в защиту традиционной семьи — так же, как это делают активисты La Manif pour tous во Франции или Demo für alle в Германии, которые проводят свои акции под лозунгами «Брак и семья — прежде всего!», «За права родителей!».
baltnews.lv/.../...
Американка от имени Бога подала иск против всех геев мира
ukranews.com/.../...
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1318
mod_vvisit_counterВчора1756
mod_vvisit_counterМісяць45901
mod_vvisit_counterЗа весь час3822114

Зараз онлайн: 27
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ