Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Заява ВЗЦЗ УПЦ у зв'язку з призначенням Константинопольським Патріархатом екзархів у Київ
08.09.2018 06:30

Сьогодні, 7 вересня 2018 року, Константинопольський Патріархат офіційно повідомив, що «в рамках підготовки вирішеного надання автокефального устрою Православній Церкві в Україні», призначив архієпископа Памфільського Даниїла зі Сполучених Штатів Америки, а також єпископа Едмонтонського Іларіона з Канади в якості своїх екзархів у Київ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Відділ зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви уповноважений заявити, що призначення екзархів є грубим порушенням канонічної території Української Православної Церкви. Дане рішення Константинопольського Патріархату суперечить 2-му правилу Другого Вселенського (Константинопольського) Собору: «не будучи запрошеними, єпископи нехай не переходять за межі своєї області».
Призначення екзархів в Київ відбулося без відома Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, як єдиного канонічного єпископа міста Києва. Відповідальність за можливі негативні наслідки цього діяння лежатиме на Константинопольському Патріархаті.
Текст офіційного повідомлення Константинопольського Патріархату в перекладі з грецької мови подається нижче:

«Повідомляється, що в рамках підготовки до вирішеного надання автокефального статусу Православній Церкві в Україні Вселенський Патріархат призначив як своїх Екзархів у Києві Високопреосвященного архієпископа Памфільського Даниїла з Америки та Преосвященного єпископа Едмонтонського Іларіона з Канади, які обидва служать у цих країнах православним українцям у Вселенському Патріархаті.
У Патріархії, 7 вересня 2018 року
Від Генерального Секретаріату Святого і Священного Синоду»

Пізніше заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич роз'яснив, що означає призначення Константинопольським патріархатом екзархів у Києві

 

church.ua

 

Коментарі 

 
#11 людмилаС 03.10.2018 17:52
"Часто мы раздражаем своими поступками или словами людей, принимая их раздражение за нетерпимость к нашей вере. Как не впасть в такой соблазн? Об этом – мудрый архимандрит Андрей (Конанос).

www.pravmir.ru/.../
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#10 LKS 28.09.2018 18:06
"Патріарх Олександрійськи й і всієї Африки Феодор ІІ та Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава звернулися із закликом розв’язати український церковний конфлікт через набуття автокефалії УПЦ."

risu.org.ua/.../72744
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#9 LKS 22.09.2018 13:08
Цитую Александр:
Дуже цікаво, а ці так звані ,, екзархи Взагалі то канони хоч знають? А страху Божого взагалі немають, не бояться отримати анафему від самого Господа!

"...в начале ХХ в. Русская церковь сама просила назначить ее архиерея экзархом Вселенского патриарха в украинских землях, и тогда она это не считала «вторжением на чужую каноническую территорию». (...) Поэтому мы имеем не только исторические прецеденты назначения экзархов Вселенского патриарха в Украину, но и почитаемых святых среди них."

cerkvarium.org/.../...
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#8 Александр 21.09.2018 16:40
Дуже цікаво, а ці так звані ,, екзархи Взагалі то канони хоч знають? А страху Божого взагалі немають, не бояться отримати анафему від самого Господа!
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#7 LKS 20.09.2018 17:56
Для Константина и его единомышленнико в: "В будь-якому разі, не лише нашим ієрархам корисно буде нагадати пораду, озвучену в Святому Письмі: «І тепер кажу вам: відчепіться від людей цих, лишіть їх. Бо якщо цей задум і ця справа від людей – вона зруйнується, а якщо від Бога, то ви не можете зруйнувати її; [стережіться], щоб часом не стати вам богоборцями» ( Дії. 5:38)."

risu.org.ua/.../72684
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#6 Костянтин 17.09.2018 15:48
Порадуйтесь за братьев выходящих из раскола! А вот мешать этому процессу это действительно просто подло! И совсем не по-христиански!
Як можна радіти, коли вони хочуть не через покаяння увійти у лоно Матері Церкви, а через гроші та політичні інтереси! Схаменіться. У нашій церкві є все для спасіння, для чого шукати нову церкву???
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#5 LKS 16.09.2018 17:05
Цитую Костянтин:
...У нашій церкві новоявлені чудотворні ікони Бодої Матері, сонм святих, які стояли до крові за ЦЮ церкву.
Да, за Церковь Христову, но не за административно е подчинение! А насчет "подлости" кон-пльского патриарха - на основании глубокого изучения истории и церковного права и канонов (!) даёт возможность миллионам украинцев присоединиться к семье православных церквей, решает вопрос, который не смогла решить РПЦ за 27 лет... Кто хочет - пожалуйста, оставайтесь в МП - на здоровье! Порадуйтесь за братьев выходящих из раскола! А вот мешать этому процессу это действительно просто подло! И совсем не по-христиански!
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#4 Костянтин 14.09.2018 15:50
З ваших слів коли треба канони вони є, а коли не треба можна їх оминути??? Підлий вчинок константинополь ського патріархату на обличчя. У нашій церкві новоявлені чудотворні ікони Бодої Матері, сонм святих, які стояли до крові за ЦЮ церкву.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#3 LKS 12.09.2018 18:07
Константин, а скажите пожалуйста церковь для канонов или каноны для церкви? Или, по примеру фарисеев: этот человек не от Бога, он субботу нарушает?
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#2 Костянтин 09.09.2018 14:35
Вселенський патріарх, почавши порушувати канони Матері церкви щодо того, що священник може вступати у другий шлюб, що СУПЕРЕЧИТЬ КАНОНАМ, І НЕ ПІДТРИМАНО ЖОДНОЮ З 14 ПОМІСНИХ ЦЕРКОВ, вирішив і далі йти шляхом ігнорування канонів та правил, котрі установлені 7 вселенськими соборами та без будь якого запрошення та погодження з Київським митрополитом направляє своїх архієреїв на територію іншої помісної православної церкви. Більше того він вже дійшов до того, що ставить себе вище всіх ієрархів помісних церков, забуваючи, що православіє це впершу чергу ЄДНІСТЬ!!!
Пошли Боже мудрості, терпіння та міцного здоров'я нашому предстоятелю - блаженнішому митрополиту Онуфрію, якому наразі найважче за всіх.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні456
mod_vvisit_counterВчора693
mod_vvisit_counterМісяць16946
mod_vvisit_counterЗа весь час2560378

Зараз онлайн: 11
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ