Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Кобзар про Церкву — в ілюстраціях
06.03.2013 16:49

Кобзар про Церкву — в ілюстраціяхНемає такого українця, який би не був знайомий із доробком Шевченка-поета. Усі зачитувались поетичними та прозовими творами Т.Г.Шевченка чи хоча б вчили напам'ять у свої шкільні роки його вірші. Однак цей кріпосний хлопчисько, що «пас ягнята за селом», став «вільним» Кобзарем завдяки здібностям до малювання, а не віршування.
Відомо, що в Петербурзі Шевченко випадково зустрівся зі своїм земляком, художником Сошенком, який познайомив його з відомим російським живописцем Брюловим, російським поетом Жуковським і видатним російським художником Венеціановим. Саме з їх допомогою Т.Г.Шевченка в 1838 році й було викуплено у поміщика Енгельгардта з кріпацтва. Шевченко не тільки став вільним, а й отримав змогу відвідувати Академію художеств у Петербурзі.
Тож, напередодні Шевченківських днів (9 і 10 березня дні пам'яті Тараса Шевченка) пропонуємо подивитись на православні храми та монастирі очима Шевченка-художника.

Детальніше: http://orthodoxy.org.ua/content/kobzar-pro-tserkvu-v-ilyustratsiyakh-67220

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1126
mod_vvisit_counterВчора1321
mod_vvisit_counterМісяць16381
mod_vvisit_counterЗа весь час2809286

Зараз онлайн: 19
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ