Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Прем'єр-міністр України — Єрусалимському Патріарху: єдина помісна Церква для українців "дуже важливе питання та дуже очікуване"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході офіційного візиту до Ізраїлю провів чергову зустріч із Єрусалимським Патріархом Феофілом ІІІ. Глава українського уряду підкреслив вагому особисту роль Патріарха у питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував йому за всебічну підтримку України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.
"Ми все робимо для того, щоб дорога до храму в Україні була вільна. Не втручаючись у церковні справи, вважаємо, що все треба робити для якісного церковного діалогу до єдиної православної помісної церкви. Для українців це дуже важливе питання та дуже очікуване", - цитують агентства главу уряду.
У свою чергу Патріарх Єрусалимський підкреслив важливість міжцерковного діалогу та висловив впевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, "але не політичними чи військовими, а духовними засобами".
В.Гройсман розповів про ситуацію в Україні, а також хід його офіційного візиту до Ізраїлю, у рамках якого відбулася низка зустрічей із лідерами держави, під час яких було окреслено подальше поглиблення співпраці між країнами. Зокрема, Україна та Ізраїль обговорили перспективи військово-технічного співробітництва.

 

http://www.religion.in.ua

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1268
mod_vvisit_counterВчора2474
mod_vvisit_counterМісяць45701
mod_vvisit_counterЗа весь час2126906

Зараз онлайн: 21
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ