Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Українська Православна Церква закликає долучитися до благодійної акції «Рюкзачок милосердя»

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і усієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань розпочав благодійну акцію «Рюкзачок милосердя» у Київській єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Метою акції є допомога малозабезпеченим, багатодітним сім'ям та сім'ям, які потрапили в скрутну життєву ситуацію, у зборі дітей до школи. Вручення подарунків малозабезпеченим сім'ям відбудеться 19 серпня, у свято Преображення Господнього та Міжнародний день гуманітарної допомоги.
Подібні благодійні акції з придбання шкільних товарів будуть проведені в усіх єпархіях. Відповідний циркуляр був направлений усім єпархіальним Преосвященним Української Православної Церкви.

 

http://news.church.ua/2017/08/08/ukrajinska-pravoslavna-cerkva-zaklikaje-doluchitisya-do-blagodijnoji-akciji-ryukzachok-miloserdya/

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1111
mod_vvisit_counterВчора2622
mod_vvisit_counterМісяць35685
mod_vvisit_counterЗа весь час2182049

Зараз онлайн: 32
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ