Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Правлячий архієрей Кам'янської єпархії застерігає від нової єресі (+Відео)

Архієпископ Кам'янський і Царичанський Володимир виступив із заявою з приводу нездорового ажіотажу навколо покійного архімандрита Рафаїла (Бараника). Владика застерігає вірних Української Православної Церкви від небезпеки впасти у єресь. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Архієпископ Володимир звернув особливу увагу на той факт, що діяльність шанувальників архімандрита Рафаїла ведеться без благословення правлячого архієрея.
«Проведені акції на території православних храмів, а також бурхлива діяльність на кладовищі в с. Святовасільвка (Єлізарове) відбуваються всупереч благословенню, а часом і в порушення канонів Церкви», — зазначив владика у своєму зверненні раніше.
Відомо, що люди, які вважають себе шанувальниками покійного архімандрита Рафаїла, збираються сьогодні, 10 серпня 2017 року, ексгумувати його останки, чекаючи при цьому чудес.
Архіпастир у своїй заяві підкреслив, що не давав жодного благословення клірикам Кам'янської єпархії чи священикам інших єпархій, які зверталися до нього, звершувати якісь особливі дії з останками покійного архімандрита.
«Якщо священик, який знаходиться на парафії, де служив архімандрит Рафаїл, отець Олександр, цього дня поїде і відслужить панихиду по ньому, то це знаходиться у церковних рамках — молитву за покійного потрібно звершувати саме в день його пам'яті. Про інші богослужіння, які б намічались чи мали б звершуватись (на місці захоронення – ред.), у єпархії не знають і благословення я на них не давав», — сказав архієпископ Кам'янський і Царичанський Володимир.
«Пошук замість Господа новоявлених "святих" завжди призводить до позбавлення себе істинного Богоспілкування», — наголосив архіпастир.

 

http://news.church.ua/2017/08/10/pravlyachij-arxijerej-kamyanskoji-jeparxiji-zasterigaje-vid-novoji-jeresi-video/

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні477
mod_vvisit_counterВчора2315
mod_vvisit_counterМісяць35497
mod_vvisit_counterЗа весь час2116702

Зараз онлайн: 31
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ