Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Ченці афонського монастиря Хіландар передали храму при Національному інституті раку список чудотворної ікони

Братія сербського афонського монастиря Хіландар передала в дар парафії на честь святих безсрібників Косми і Даміана УПЦ (МП) при Національному інституті раку МОЗ України список чудотворного образу "Млекоживителька", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.
Такий самий образ нещодавно був відправлений до кафедрального собору м. Мукачево Хустської єпархії, де святиню зустрічав велелюдний хресний хід. Настоятель храму протоієрей Євгеній Мілешкін розповів, що ікону святогорці написали спеціально для храму св. безср. Косми і Даміана та лікарні. "І зараз наша задача – принести свій духовний плід Пресвятій Богородиці", – зазначив він.
Отець Євгеній разом з парафіянами неодноразово відвідували Хіландарський монастир на святій Горі Афон та молилися перед чудотворним образом Богоматері "Млекоживителька". Паломники розповіли ченцям, що хотіли б мати таку ікону у власному храмі.
Це підштовхнуло ігумена обителі архімандрита Мефодія та братію до написання списку чудотворної ікони. Образ був написаний за півроку і один з монахів доставив його в Київ у подарунок паломникам.
Ікона Божої Матері «Млекоживителька» зображує Пресвяту Богородицю, яка годує Немовля Христа. Образ привіз на Афон в ХIII столітті засновник Хіландарського монастиря святитель Сава Сербський. До цього він перебував в Палестинській монастирі преподобного Сави Освяченого.

http://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/37447-chenci-afonskogo-monastirya-xilandar-peredali-xramu-pri-nacionalnomu-instituti-raku-spisok-chudotvornoyi-ikoni.html

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1671
mod_vvisit_counterВчора2130
mod_vvisit_counterМісяць40883
mod_vvisit_counterЗа весь час2187247

Зараз онлайн: 28
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ