Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Черкаська міськрада хоче заборонити гей-паради

На сайті Черкаської міської ради зареєструвано проект рішення про звернення до вищих органів влади щодо недопущення руйнування традиційних українських цінностей, інституту сім'ї та щодо заборони пропаганди гомосексуалізму.
Автор проекту – депутат міськради від партії "Свобода" Іван Косенко, пише infomist.ck.ua
Згідно з текстом проекту, Іван "глибоко занепокоєний" тим фактом, «що донині влада так і не визначилася зі стратегією розвитку та підтримки сім'ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім'ї, як союзу чоловіка та жінки».
Зокрема, в тексті проекту вимагається "виключити словосполучення «сексуальна орієнтація" і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю»; «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури»; ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

 

procherk.info

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні456
mod_vvisit_counterВчора693
mod_vvisit_counterМісяць16946
mod_vvisit_counterЗа весь час2560378

Зараз онлайн: 11
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ