Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
У Почаївській Лаврі спростували черговий інформаційний фейк

У Свято-Успенській Почаївській Лаврі відреагували на звинувачення ЗМІ в тому, начебто священнослужителі не причащають дітей, які читають «Отче наш» українською. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на сайт обителі.
Журналістську статтю лаврська братія назвала провокативною та вигаданою від початку до кінця.
«Подане виданням snn-news із посиланням на Корупція.Інфо без будь-яких імен, дат або інших подробиць, що натякають хоч на якусь достовірність», — зокрема зазначили на офіційному сайті Почаївської Лаври.
У прес-службі обителі зізналися, що вже звикли жити в атмосфері таких псевдожурналістських наклепів. Однак відреагували із прикрістю через те, що «низькопробний фейк» підтримав, не перевіривши інформацію, о.Кирил (Говорун), котрий називає себе православним діячем.
Також у Почаєві підкреслили, що Свято-Успенська Почаївська Лавра — велика святиня, куди щодня приїзджають тисячі паломників, і стіни обителі наповнені молитвами українців, мова яких — українська. Через те в обителі дивуються, як узагалі звинувачення такого характеру можуть мати місце.
«Саме молитвами самих українців і повняться храми Лаври, українським щебетом маленьких і дорослих православних волинян, подолян і галичан наповнені стіни Лаври у святкові дні. І це відомо кожному, хто бував у Почаєві і брав участь у лаврському житті», — підсумували в Лаврі.

 

church.ua

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора1052
mod_vvisit_counterМісяць38767
mod_vvisit_counterЗа весь час2510325

Зараз онлайн: 10
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ