Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
З Греції на святкування 1030-річчя Хрещення Русі прибуде ікона апостола Андрія Первозваного

Чудотворний образ із часткою мощей апостола Андрія прибуде до Києва з грецького міста Патри шляхом самого апостола — по Дніпру — 27 липня 2018 року, а 22-го липня ікону зустрічатимуть у місті Кам'янське на Дніпропетровщині, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Кам'янської єпархії.
Зустріч образу відбудеться у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м.Кам'янське 22 липня 2018 року, у неділю, о 9:00. Ікона пробуде тут до всенічного бдіння, потім попрямує до Києва.
Ікона святого апостола Андрія Первозваного написана у жіночому монастирі м.Патри. Митрополитом Хризостомом, керуючим Патрською Митрополією, в ікону вкладена частка мощей святого апостола і хреста, на котрому саме у Патрах його було роз'пято.
Як оповідає преподобний Нестор Літописець, із проповіддю Слова Божого апостол Андрій пішов вгору по Дніпру і піднявся до місця розташування майбутнього Києва, де поставив хрест на київських схилах і звернувся до своїх учнів зі словами: «Чи бачите гори ці? На цих горах засяє благодать Божа, буде велике місто, і Бог спорудить багато церков».

 

church.ua

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні155
mod_vvisit_counterВчора1101
mod_vvisit_counterМісяць22670
mod_vvisit_counterЗа весь час2456886

Зараз онлайн: 40
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ