Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Розпочалося масове паломництво вірних УПЦ на Святу Землю

5 вересня 2108 року розпочалась поїздка в Ізраїль, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посланням на pilgrims.in.ua.
«За умови особливих знижок, наданих нам авіакомпанією МАУ – прокоментував Володимир Теліженко, директор Паломницького Центру УПЦ, – ми мали можливість відправити в Ізраїль відразу 15 груп. Кожна з них рухається за власним маршрутом, який включає головні святині Ізраїлю. Деякі маршрути мають ексклюзивний характер, а одна з груп відвідає гору Синай у Єгипті – місце, на якому Господь подарував людям Закон».
У складі однієї з груп, в Ізраїль відправилась офіційна делегація Української Православної Церкви, очолювана Митрополитом Запорізьким і Мелітопольським Лукою, повідомляють у Паломницькому відділі УПЦ. Загалом участь у паломництві на Святу Землю бере близько тисячі українців.
Поїздка триватиме до 12 вересня.

 

church.ua

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні239
mod_vvisit_counterВчора1038
mod_vvisit_counterМісяць29050
mod_vvisit_counterЗа весь час2625271

Зараз онлайн: 9
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ