Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у роботі Священного Синоду РПЦ

14 вересня 2018 року в Патріаршій та Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила розпочалося позачергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт patriarchia.ru.
За станом здоров'я на засіданні не зміг бути присутнім Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Був організований сеанс відеозв'язку, у ході якого Предстоятель Української Православної Церкви повідомив членам Синоду про стан справ у зв'язку з призначенням в Україні ієрархів Константинопольського Патріархату.
«Сьогодні на порядку денному одне питання, пов'язане з реалізацією рішення Константинопольського Патріархату про направлення на Україну так званих екзархів. 8 вересня наш Синод уже зробив заяву в зв'язку з прийняттям Константинопольським Синодом рішення про направлення таких представників, і зараз ми маємо достовірну інформацію про те, що вони прибули на Україну і приступили до роботи», — сказав, відкриваючи засідання, Святіший Патріарх Кирил.
«Дійсно, обидва так званих екзарха Константинопольського Патріарха прибули в Україну, — підтвердив Блаженніший Митрополит Онуфрій. — Один призначений вести переговорний процес зі стороною так званого патріарха Філарета, інший — зі стороною "митрополита" Макарія, глави "Української автокефальної православної церкви"».
«Ми з ними не зустрічалися і зустрічатися не маємо наміру, тому що вони сюди приїхали без нашого благословення. Як представники канонічної Церкви в Україні ми з ними спілкуватися не будемо, ну, а за тим, як розвиваються події, будемо стежити», — додав, зокрема, Митрополит Онуфрій.
На підставі повідомлення Блаженнішого владики члени Синоду сьогодні приймуть рішення, що стосуються даної теми.
В якості тимчасового члена від Української Православної Церкви у роботі Синоду бере участь митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука.

 

church.ua

 

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні724
mod_vvisit_counterВчора3215
mod_vvisit_counterМісяць67139
mod_vvisit_counterЗа весь час3130255

Зараз онлайн: 34
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ