Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
27 квітня — зустріч Благодатного Вогню в аеропорту і Великоднє богослужіння в Києво-Печерській Лаврі

У київському міжнародному аеропорту "Бориспіль" 27 квітня 2019 року о 19.00-20.00 (орієнтовний час прибуття) відбудеться зустріч Благодатного вогню, який доставить з Ізраїлю в Україну офіційна делегація Української Православної Церкви, яку очолить керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Після прибуття делегації планується брифінг голови офіційної делегації — митрополита Антонія (Паканича).
Акредитація триває до 26 квітня, 13.00, списки закриваються і передаються в аеропорт "Бориспіль". Прохання вказувати подію, на яку акредитується ЗМІ, посаду, контактний телефон та електронну пошту. Акредитацію проводить Центр інформації УПЦ за тел. (066) 095 14 76.
27 квітня в залі офіційних делегацій будуть перебувати священнослужителі, яким буде переданий Благодатний вогонь для поширення в інших єпархіях України.
О 23.00 в Києво-Печерській Лаврі Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій роздасть Благодатний вогонь тисячам віруючим, які прийдуть на нічне Великоднє богослужіння.

church.ua

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1126
mod_vvisit_counterВчора1321
mod_vvisit_counterМісяць16381
mod_vvisit_counterЗа весь час2809286

Зараз онлайн: 23
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ