Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
ПОМЕР НАЙСТАРІШИЙ НАСЕЛЬНИК СВЯТОГІРСЬКОЇ ЛАВРИ УПЦ

27 червня у Свято-Успенському соборі Святогірської Лаври звершено чин відспівування найстарішого насельника обителі схимонаха Селафіїла (Железцова). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
Схимонах Селафіїл (Железцов) відійшов до Господа 26 червня 2019 року на 93-му році життя.
Поховання відбудеться на монастирському кладовищі Всіхсвятського скиту.
Схимонах Селафіїл (в миру Олександр Юхимович Железцов) народився 27 жовтня 1926 року в с. Чугунівка Великобурлуцького р-ну Харківської обл. в сім'ї селянина.
Отримав неповну середню освіту (7 класів) в залізничній школі. Був одружений, мав трьох дітей.
За професією був бджолярем. У 2004 р. став насельником Святогірського монастиря, маючи за плечима 38 років стажу за фахом.
Спочилий старець проживав у скиту Святогірської обителі Антонія і Феодосія (Печерських), послух ніс на пасіці Всіхсвятського скиту, навчаючи нелегкому ремеслу бджільництва монастирську братію, а також дотримувався практики безперервного читання Псалтиря.
24 квітня 2005 року був пострижений в мантію з нареченням імені Савватій. Через рік приймає велику схиму і нарікається ім'ям Селафіїл.
О. Селафіїл трудився на пасіці, поки дозволяло здоров'я. Останні роки провів у сугубій молитві, читанні духовних книг і псалмоспівах.

risu.org.ua

 

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні618
mod_vvisit_counterВчора3461
mod_vvisit_counterМісяць4079
mod_vvisit_counterЗа весь час3230352

Зараз онлайн: 35
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ