Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
У всіх монастирях Афону молитимуться про позбавлення світу від пандемії

У ніч з 27 на 28 березня 2020 року в усіх монастирях і скитах Афону відбудеться всенічне бдіння з піднесенням особливих молитов з проханнями про позбавлення світу від коронавірусу, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на портал Afonit.info.
Відповідне рішення 19 березня прийняв Священний Кінот Святої Гори, який закликав всі монастирі, скити і келії відслужити всенічну Покровительки Святої Гори Богородиці і священномученика Харалампія, якому моляться про позбавлення від епідемій.
Окрім того, в кожній афонській обителі будуть відбуватися особливі молебні перед мощами святих і чудотворними іконами з піднесенням молитов проти поширення коронавірусної інфекції.
Також Священний Кінот у своєму зверненні закликав усіх до посилення молитов і покаяння, яке особливо важливо в дні Великого посту та всіх православних християн приєднатися до молитви про позбавлення від пандемії.

 

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2979
mod_vvisit_counterВчора2758
mod_vvisit_counterМісяць62830
mod_vvisit_counterЗа весь час3465343

Зараз онлайн: 32
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ