Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Благодатний вогонь зійшов в Єрусалимі

У Велику Суботу, 18 квітня, в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбулася одна з найважливіших подій року для християн східного обряду – чудо сходження Благодатного вогню.
Через пандемію коронавірусу COVID-19 церемонія проходить без присутності паломників. Безпосередньо в самому храмі Гробу Господнього знаходиться обмежена кількість священнослужителів – всього 10 чоловік.
В рамках заходів щодо ізоляції поліція контролює, щоб віруючі не товпилися ні біля дверей Храму, ні на вулицях Старого міста.
Передача Благодатного вогню представникам інших країн і церков в минулому здійснювалася тут же, в Храмі. Але тепер єпископ православної церкви понесе його по вулиці Старого міста до одних з воріт кріпосної стіни. Його віддадуть посольствам, які відвезуть його в аеропорт, де на них чекатимуть спецборти, щоб розвезти Світло по всьому християнському світу.
Виняток зроблено для представників ізраїльських арабів – вони отримають Благодатний вогонь прямо на виході з Храму, за воротами.
Як повідомляв OBOZREVATEL, деякі країни направлять літаки, щоб отримати Благодатний вогонь в аеропорту Бен-Гуріон.

 

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1093
mod_vvisit_counterВчора2517
mod_vvisit_counterМісяць61769
mod_vvisit_counterЗа весь час3627016

Зараз онлайн: 36
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ