Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Хрест в Умані - деякі громадські організації намагаються бути православнішими, ніж сама Православна Церква

Про це зокрема заявив Прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, коментуючи складну ситуацію в Умані.
Нагадаємо, що громадська організація встановила в Умані хрест на місці, де хасиди-паломники традиційно звершують молитви. Це може призвести до міжрелігійного конфлікту.
«На жаль, існують деякі громадські організації, які намагаються бути православнішими, ніж сама Православна Церква, намагаються бути ревнителями там, де треба бути миротворцями, — зокрема сказав протоієрей Георгій Коваленко. — Міжконфесійний і міжрелігійний мир в Україні – це наш скарб, і треба з повагою ставитись до людей, які сповідують іншу релігію, до представників інших конфесій.
Це жодним чином не пов'язано зі зреченням Христа, тому що християнин має сповідувати віру в Христа до самої смерті, але не має жодного права провокувати міжрелігійні конфлікти.
Християнство – це релігія любові, і цю любов ми маємо демонструвати навіть до людей, які вірять не так, як ми, або зовсім не вірять. Бог є Любов, і Своїм учням проповідував любити й один одного, і навіть ворогів».

Джерело: http://orthodoxy.org.ua/data/komentar-hrest-v-umani-deyaki-gromadski-organizaciyi-namagayutsya-buti-pravoslavnishimi-nizh

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1033
mod_vvisit_counterВчора1460
mod_vvisit_counterМісяць17748
mod_vvisit_counterЗа весь час2810653

Зараз онлайн: 25
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ