Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Бути новому храму на місці того, що знищено атеїстами
23.05.2012 18:30

Митрополит Черкаський і Канівський Софроній освятив місце під будівництво нового храму на честь Преображення Господнього в селі Великі Канівці, що на Чорнобаївщині. Знищений безбожниками на початку 30-х років минулого століття, храм відроджується молитвами Черкаського архіпастиря Владики Софронія, духовенства Чорнобаївського благочиння й православних віруючих за підтримки й сприяння місцевих благодійників, серед яких – незмінний патріот цього краю, колишній очільник Черкаської області, а нині депутат обласної Ради Володимир Лукич Лук’янець. Саме за його ініціативи місцеві підприємці згуртувалися заради відродження знищеної святині. Вони обіцяли надати допомогу й запевнили Владику Софронія, що вже восени чекатимуть на нього знову до себе в гості: цього разу на освячення вже побудованого храму.

Владика благословив не лише місцевих сільських жителів, численних дітей, що прийшли на освячення, а й бригаду будівельників із Закарпаття, що вже прибула сюди, щоб одразу узятися за святу справу.

Слово Митрополита Софронія на освяченні місця під будівництво храму в селі Великі Канівці 23 травня 2012 року

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1268
mod_vvisit_counterВчора2474
mod_vvisit_counterМісяць45701
mod_vvisit_counterЗа весь час2126906

Зараз онлайн: 21
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ