Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архіпастирське благословення учням
26.08.2012 14:25

Архіпастирське благословення учнямУ неділю 26 серпня Високопреосвященніший Митрополит Черкаський і Софроній очолив Божественну літургію у кафедральному Михайло-Архангельському соборі Черкас. По завершенні Владика здійснив молебень за учнів, які за кілька днів розпочинають новий навчальний рік. Разом з учнями на молебні були присутні їхні батьки, вчителі, викладачі різних навчальних закладів обласного центру.
Звертаючись до присутніх, Владика Софроній зауважив на величезному значенні єднання процесу освіти, здобуття знань, необхідних для життя, і духовного просвітництва. Православна Церква, її спасенне вчення, зазначив Черкаський архіпастир, завжди, у всі часи християнської історії посідали важливе місце у формуванні цілісної особистості, з якої виростали видатні фахівці, науковці, громадські діячі, патріоти своєї держави.
На завершення Владика надав усім присутнім архіпастирське благословення на весь навчальний рік.
На свято Успіння Пресвятої Богородиці очікується архіпастирський візит Митрополита Софронія до Канева, де в тамтешньому кафедральному Успенському соборі він очолить урочисте святкове богослужіння.

 

Коментарі 

 
#3 Олександр 05.09.2012 16:58
Якщо не вдається вирішити питання викладання у школах предмету, який би знайомив дітей з основами православної віри, на рівні уряду, то треба спочатку залучитися підтримкою самих батьків, тоді під впливом громадської думки міністерство буде змушене відкоригувати шкільну програму з врахуванням думки віруючих. Для цього звичайно необхідно спочатку цю думку сформувати та переконати, в першу чергу за допомогою ЗМІ. А ось тут, у нашій єпархії зокрема, великі проблеми. В інформаційному просторі не просто не висвітлюється позиція церкви по актуальним питанням, а взагалі про її існування згадується лише у великі свята, та й то інколи зміст цих свят перекручується. Про те, що на рівні єпархій необхідно проводити активну інформаційну політику та забезпечити подачу достовірної інформації про діяльність церковних установ неодноразово наголошував Патріарх Кирил. А ми навіть власні ЗМІ не вміємо повноцінно використовувати - про те що клірики собору 1-го вересня відвідували школи на сайті ні слова.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#2 протодиякон Іоанн 03.09.2012 17:32
Чого!!! Клірики собору відвідують де-кілька шкіл на 1 вересня. Але не пускають духовенство у школу. "Погано впливаємо" мабуть ;(((
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#1 Олександр 29.08.2012 11:27
На жаль на цьому молебні участь православної церкви у духовному прсвітництві серед школярів і закінчується, якщо не брати до уваги невеликі за кількістю учнів недільні школи для дітей. Держава не дає змоги поширювати серед дітей та молоді, що навчаються, знання про релігію, що на протязі тисячоліття формувала культурний та моральний світогляд нашого народу. Міністр освіти і науки з радістю повідомив, що в цьому році першокласники будуть навчатися за новими стандартами, вивчаючи з першого класу іноземну мову та інформатику. А хто буде вчити дітей "Что такое хорошо и что такое плохо?", школа від процесу морального виховання давно усунулася, батькам не вистачає часу а часто і знань. В Російській Федерації хоча б дозволили викладати в школах курс "Основи православної культури" на вибір батьків та дітей з-поміж культур інших традиційних релігій та світської етики. А нам мабуть треба проводити молебні ще й за те, щоб діти мали змогу дізнаватися про безсмертність своєї душі та вічне життя.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні446
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34245
mod_vvisit_counterЗа весь час3344027

Зараз онлайн: 47
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ