Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
«Таїна нашого спасіння»
13.10.2012 18:37

«Таїна нашого спасіння»Так називається нова збірка проповідей одного з найвідоміших священиків Черкаської єпархії, благочинного Смілянського округу протоієрея Петра Дмитрука, яка щойно вийшла з друку за благословенням Високопреосвященнішого Митрополита Черкаського і Канівського Софронія. Це вже третя збірка цього пастиря, куди увійшли здебільшого проповіді, виголошені за Божественною літургією протягом двох останніх років. Як і попередня – «Благодатний час покаяння» – нова книжка видана за сприяння відомого церковного благодійника, нашого земляка Бориса Миколайовича Кузика.
«Ми бачимо, яке величезне значення у справі поширення, розповсюдження християнства мала саме проповідь. Господь наш Ісус Христос не користувався ніякими зовнішніми засобами задля зміцнення Свого Царства на землі. Він ходив і вчив народи, заповівши так робити Своїм послідовникам, передусім апостолам, а через них – пастирям Божим. Недарма ті, хто слухав Слово Боже, зверталися до Христа, називаючи Його Вчителем, – зазначає Борис Миколайович у вступному слові. – Так, саме у вчительстві, або проповіді Євангелія, наступники проповіді Царства Божого бачили своє головне завдання, головну справу. Господь обіцяє апостолам і всім наступним проповідникам спасенного євангельського вчення, що Він завжди буде поруч, разом з ними, надихаючи, керуючи їх думками. Господь обіцяв дати Своїм вірним «мову та мудрість, що не зможуть противитись чи суперечити їй всі противники ваші» (Лк. 21, 15). І далі запевняє: «Хто слухає вас – Мене слухає, хто ж погорджує вами – погорджує Мною» (Лк. 10, 16).
От яке величезне значення і яку силу має Слово Боже, його проповідь як виконання церковно-релігійного служіння! Це є не лише розкриття Слова про наше спасіння, але й безпосереднє продовження того благовіствування, яке Сам Господь наш Ісус Христос започаткував під час Свого земного життя. Тому справжній проповідник повинен бути сповненим щирим, з глибин самого серця натхненням віри, і цим натхненням запалювати души своїх слухачів. Проповідь повинна діяти на просвіту нашого розуму, роз'яснюючи йому Божественну істину й водночас – розсіюючи морок різноманітних духовних блукань, духовних збочень, марновірства, забобонів тощо, надаючи можливість кожному з нас побачити згубність нашого гріховного стану і всю нескінченність любові Божої, яка чекає на всіх вірних».
«Саме такими проповідями є ті, що увійшли до цієї нової збірки, – підкреслює він. – Саме таким проповідником є їх автор – настоятель Свято-Покровського храму, що в місті Сміла, один з найдосвідченіших кліриків, протоієрей Петро Дмитрук. Таких яскравих проповідників, як отець Петро, посилає Сам Господь і через них Сам відкриває Свою спасенну Правду. Тож будемо дякувати Богові за Його милість і ласку, і нехай Господь укріплює духовні й тілесні сили отця Петра на ще багато років плідного служіння у лоні Православної Матері-Церкви».
Книжка містить понад 40 проповідей, які супроводжують яскраві біблійні ілюстрації та оригінальні авторські світлини. Крім того, до книжки додається комп'ютерний аудіо диск із записом духовних бесід Митрополита Антонія Сурозького, лекції професора Олексія Осипова, корисні духовні настанови щодо християнського життя, а також електронні варіанти чудових книжок, які вже видано за підтримки Бориса Миколайовича Кузика.
Про високу якість поліграфії та загальну естетику видання подбав черкаський книговидавець Павло Андрощук. Книжка стала приємним подарунком для парафіян до свята Покрови Пресвятої Богородиці – престольного дня смілянського Свято-Покровського собору, де автор збірки – протоієрей Петро Дмитрук є незмінним настоятелем от вже п'ятнадцять років.
Замовити збірку «Таїна нашого спасіння» можна за телефонами:
063 124 7599, 098 876 0110

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні112
mod_vvisit_counterВчора1612
mod_vvisit_counterМісяць16041
mod_vvisit_counterЗа весь час2769977

Зараз онлайн: 31
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ