Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
У присутності тисяч черкащан Владика Софроній звершив чин Великого освячення води
20.01.2013 12:45

У присутності тисяч черкащан Владика Софроній звершив чин Великого освячення водиСвяткове богослужіння розпочалося 19 січня Божественною літургією в кафедральному Михайло-Архангельському соборі, за якою Митрополит Черкаський і Канівський Софро-ній привітав свою численну паству з однім з найулюбленіших в нашому народі правосла-вних свят – Богоявленням. Владика розповів про величезне значення цієї євангельської події в житті людства, відкриття таїни Святої Трійці, а також про місце Йорданської води в сакральному житті Церкви та кожного християнина.
Під дзвони священики вийшли на церковний двір, де на них чекала ще більша кількість бажаючих освятити воду й взяти її до своїх домівок. За молитвами Черкаського архіпасти-ря Владики Софронія було звершено Великий чин освячення води, після чого тисячі чер-кащан мали можливість узяти цю святиню з резервуару, встановленого поруч із собором.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні561
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34360
mod_vvisit_counterЗа весь час3344142

Зараз онлайн: 50
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ