Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Владика Софроній візьме участь у роботі Архієрейського собору РПЦ у Москві
31.01.2013 21:32

Владика Софроній візьме участь у роботі Архієрейського собору РПЦ у МосквіЗ 2 по 5 лютого 2013 року в Москві в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя відбудеться Архієрейський Собор Руської Православної Церкви. Як повідомляє прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі, ця важлива подія в житті Руської Православної Церкви збере понад 280 архієреїв (правлячих та вікарних) з 247 єпархій Росії, України, Білорусії, Молдови, Азербайджану, Казахстану, Киргизії, Латвії, Литви, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану, Естонії, а також країн далекого зарубіжжя, в яких є єпархії Руської Православної Церкви.
На порядок денний Архієрейського Собору будуть винесені документи, розроблені в рамках Міжсоборної присутності (журнал № 111 засідання Священного Синоду від 25-26 грудня 2012 року):
«Положення про обрання Патріарха Московського і всієї Русі» (у чотирьох варіантах);
пропозиції щодо змін у Статуті Руської Православної Церкви у зв'язку з уточненням повноважень Помісного й Архієрейського Собору та «Положення про склад Помісного Собору Руської Православної Церкви»;
«Про позицію Церкви у зв'язку з розвитком технологій обліку та обробки персональних даних»;
«Позиція Руської Православної Церкви щодо реформи сімейного права та проблем ювенальної юстиції»;
«Позиція Руської Православної Церкви щодо актуальних проблем екології».
Додатково до цих документів, рішенням Священного Синоду від 30 січня 2013 року на розгляд Освященного Собору винесено такі проекти:
проект Положення про матеріальну й соціальну підтримку священнослужителів, церковнослужителів і працівників релігійних організацій Руської Православної Церкви, а також членів їх сімей;
проект змін та доповнень до Статуту Руської Православної Церкви у зв'язку з рішеннями, прийнятими Священним Синодом у 2011-2012 роках, а також у зв'язку з дорученнями за підсумками Архієрейського Собору 2011 року.
У перший день роботи Собору з основною доповіддю про життя й діяльність Руської Церкви до Собору звернеться Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.
Наступними днями єпископи обговорять зазначені вище документи, а також інші актуальні питання поточного життя Руської Православної Церкви. Засіданням Собору передуватимуть служіння Божественної літургії в Храмі Христа Спасителя.
Попередній Архієрейський Собор Руської Православної Церкви відбувся 2-4 лютого 2011 року в Москві в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя.
У роботі Собору візьме участь Митрополит Черкаський і Канівський Софроній. У поїздці до російської столиці нашого Владику супроводжує благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак. Наступного тижня планується проведення робочої наради всього єпархіального духовенства, де Владика Софроній проінформує парафіяльних священиків про підсумки Архієрейського собору та прийняті рішення.

 

Коментарі 

 
#1 Олександр 05.02.2013 17:27
Прочитавши це повідомлення вперше, був приємно здивований його вишукано-офіційним стилем та високою інформаційною насиченістю, але коли побачив передрук цієї новини на провідному сайті новин Черкас та області (чого раніше ніколи на помічав), в мене виникла підозра в існуванні в нашій єпархії прес-служби, яка взаємодіє із світськими ЗМІ та вміє професійно висвітлювати важливі події в житті церкви. Маю сподівання, що Владика Софроній проінформує не тільки парафіяльних священників, а й дасть інтерв'ю для читачів сайту, а можливо ми ще й побачимо розгорнутий коментар прийнятих на Соборі документів від когось із прес-служби (якщо мої підозри в її існуванні справедливі).
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні219
mod_vvisit_counterВчора1612
mod_vvisit_counterМісяць16148
mod_vvisit_counterЗа весь час2770084

Зараз онлайн: 22
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ