Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
У Городищі відкрився 18-ий сезон православного дитячого табору «Надія»
05.07.2017 12:47

У Городищі відкрився 18-ий сезон православного дитячого табору «Надія»Цими днями подвір'я Свято-Михайлвського храму у місті Городище знову наповнилося дитячими посмішками, сміхом та радістю: тут розпочав свою роботу православний табір «Надія», який щороку збирає близько 200 дітей не лише з міста, а й навколишніх селищ.

 

Цьогоріч це вже вісімнадцятий сезон. Цей унікальний проект роботи з дітьми діє за благословеням Митрополита Черкаського і Канівського Софронія: Владика неодноразово відвідував табір, спілкувався з його юними вихованцями. Сама ж ідея створення цього табору належить благочинному Городищенського округу протоієрею Іоанну Жигалу, який зумів згуртувати церковну громаду, залучити благодійників, знайти спільну мову та порозуміння з органами місцевої влади, яка активно сприяє тому, щоби табір жив насиченим життям.
Головна його мета – прищепити вихованцям християнську культуру, високі моральні чесноти, любов до своєї Батьківщини, знання та повагу до її благочестивих традицій, української мови: саме на це спрямовані планові заходи, до проведення яких залучаються батьки, фахові вихователі. У програмі табору «Надія» – різноманітні конкурси, екскурсії, бесіди, концерти тощо. Постійними учасниками бесід з дітьми є священики благочиння, передусім сам отець Іоанн Жигало, який невтомно піклується про своє «дітище». Слід зазначити, що всі вихованці протягом двох тижнів – саме стільки триває робота табору – щодня отримують триразове повноцінне харчування, до того ж цілком безкоштовно для батьківських гаманців.
Парафіяни безмежно вдячні отцю Іоанну за ту велику виховну та духовно-просвітницьку роботу, яку проводить табір «Надія» і сповнені рішучості підтримувати його й надалі.
Сьогоднішній день у таборі був особливо цікавим та насиченим. Його програма була присвячена історії та культурі Японії: у такий спосіб тут вирішили нагадати, що 2017 рік визнаний роком Японії в Україні. На допомогу вихователям прийшли працівники відділу культури, районної бібліотеки: за їх допомогою були розгорнуті книжкові експозиції, проведено пізнавальні уроки та практичні зайняття.
Незабаром – на свято первоверховних апостолів Петра і Павла – запланована поїздка до місцевого лісництва, де вихованці «Надії» саджатимуть молоді дерева та вивчатимуть на місці екологію лісу, його значення для життя людства.

Прес-служба Черкаської єпархії УПЦ

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1427
mod_vvisit_counterВчора2182
mod_vvisit_counterМісяць32837
mod_vvisit_counterЗа весь час2248431

Зараз онлайн: 42
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ