Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієрейське служіння на свято Успіння Пресвятої Богородиці
29.08.2017 04:49

Архієрейське служіння на свято Успіння Пресвятої БогородиціНапередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці Його Високопреосвященство очолив святкове вечірнє богослужіння з чином похорону Пресвятої Богородиці. Після шестопсалмія на середину храму із Вівтаря соборним духовенством було винесено Святу Плащаницю Пресвятої Богородиці. Під спів тропарів митрополит Софроній звершив кадіння храму, після чого було звершено читання 17 кафізми з особливими тропарями присвяченими Пресвятій Владичиці нашій Богородиці. По Великому Славослів'ї під спів заупокійного Трисвятого Святу Плащаницю було обнесено навколо кафедрального собору, а потім відбулося помазання вірян освяченим на літії єлеєм.
27 серпня Владика Софроній разом із соборним кліром очолив служіння ранньої Божественної Літургії та звершив дияконську хіротонію над іподияконом Денисом Косіченком, який буде проходити ставленицький сорокауст у кафедральному соборі.
Безпосередньо у день свята Владика Софроній із секретарем Черкаської єпархії протоієреєм Василієм Вознюком за традицією відвідав місто Канів, де звершив Божественну Літургію в одному з найстаровинніших храмів України Успенському соборі.
Біля входу на територію собору митрополита Софронія зустрічали секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний протоієрей Георгій Поштовий та духовенство Канівського благочиння.
Під час Божественної Літургії на сугубій єктенії були вставлені особливі прохання за дітей перед початком навчального року. За Літургією причащалось тільки більш ніж п'ятсот дітей, а таїнство Причастя надавалось із трьох чаш.
Після Літургії був звершений особливий молебень перед початком навчального року, після якого дітей було окроплено свяченою водою та у благословіння роздані іконки.
Після богослужіння, усі присутні були запрошені на святкову трапезу.
29 серпня, у день шанування Нерукотворного Образу Господа нашого Іісуса Христа, парафія на честь ікони «Чорнобильський Спас», що у Соборному парку Черкас, святкує своє перше храмове свято. Богослужіння, яке розпочнеться о 7.30, очолить секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

Протодиякон Іоанн Поліщук

 

Коментарі 

 
#1 LKS 30.08.2017 14:22
"...Ми нерідко з головою закопуємось у буденні справи, щоб забутись, не думати ні про що, або, намагаючись бути зразковим сім'янином чи співробітником, не залишаємо сил і часу для молитви. Ми немічні люди, і не маємо розсудливості щоб вивести золоту середину в житті, тому звертаємось до Богородиці і такими словами: "тимения (безлічі) изымающая дел". Будучи Матір'ю небесного Дитяти, Богородиця проводила клопітке і важке в ті часи життя пересічної жінки, при цьому не втрачаючи головного. Рівновага зовнішнього з внутрішнім в людській істоті без Бога неможлива."
www.donor.org.ua/.../
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора833
mod_vvisit_counterМісяць16191
mod_vvisit_counterЗа весь час2418636

Зараз онлайн: 6
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ