Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
ОРГАНІЗАТОРАМ ТА УЧАСНИКАМ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ФІЛОСОФСЬКО-ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ. ДУХОВНІСТЬ ТА МИЛОСЕРДЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЧНІЙ ПРАКТИЦІ». З нагоди 140-ої річниці від дня народження професора-архієпископа Луки (Войно-Ясенецького)
21.10.2017 08:20

Щиро вітаю учасників та організаторів нашої конференції присвяченій визначній даті 140-річчя з дня народження одного з найвидатніших діячів Православної Церкви та медицини, архієпископа Сімферопольського і Кримського Луки (Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького).
Життєвий шлях сповідника і як лікаря і як священнослужителя був не простий. В першу чергу тому, що прийшовся на період зламу епох і великих змін у житті тогочасного суспільства. Багато людей пропало у тих страшних подіях, багатьох ті події дуже сильно змінили не в кращу сторону, але багатьох і зробили вони сильнішими. Богом моїм перейду стіну, - говорить пророк і псалмопівець Давид. Велика любов до Бога і до людей вберегла і зростила у ньому людину з великої літери. Маючи велике, чуйне і добре серце окрім допомоги хворим тілесними хворобами, покликав його Господь рятувати і лікувати душі людські. Прийнявши архієрейський сан владика Лука лікував і духовно і фізично всіх, хто до нього приходив.
На сьогоднішній день великі наукові надбання професора-архієпископа у галузі медицини являються неперевершеними для світової медицини. Не менш видатними є його духовні надбання і як архіпастиря, який із смиренням ніс важкий хрест єпископа у нелегкий для Христової Церкви час.
Язик мудрих то добре знання, — говорить премудрий цар Соломон. Нехай сьогоднішня науково-практична конференція відкриє багато добрих знань і стане важливою сторінкою в мудрій книзі медицини.
Молитовно закликаю Боже благословення на всіх організаторів та учасників конференції. Бажаю усім присутнім почерпнути нові знання під час слухання доповідей та невимушеному спілкуванні один з одним. Нехай Милостивий Господь по молитвах святителя Луки подасть усім нам Свою силу і Премудрість для звершення великого служіння ближнім своїми талантами, Якому від нас слава і держава на віки віків.
З любов'ю у Христі

+ Софроній
Митрополит Черкаський і Канівський
Керуючий Черкаської єпархією Української Православної Церкви

м. Черкаси 20 жовтня 2017 року

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні482
mod_vvisit_counterВчора2397
mod_vvisit_counterМісяць36032
mod_vvisit_counterЗа весь час1900421

Зараз онлайн: 32
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ