Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
ОРГАНІЗАТОРАМ ТА УЧАСНИКАМ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ФІЛОСОФСЬКО-ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ. ДУХОВНІСТЬ ТА МИЛОСЕРДЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЧНІЙ ПРАКТИЦІ». З нагоди 140-ої річниці від дня народження професора-архієпископа Луки (Войно-Ясенецького)
21.10.2017 08:20

Щиро вітаю учасників та організаторів нашої конференції присвяченій визначній даті 140-річчя з дня народження одного з найвидатніших діячів Православної Церкви та медицини, архієпископа Сімферопольського і Кримського Луки (Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького).
Життєвий шлях сповідника і як лікаря і як священнослужителя був не простий. В першу чергу тому, що прийшовся на період зламу епох і великих змін у житті тогочасного суспільства. Багато людей пропало у тих страшних подіях, багатьох ті події дуже сильно змінили не в кращу сторону, але багатьох і зробили вони сильнішими. Богом моїм перейду стіну, - говорить пророк і псалмопівець Давид. Велика любов до Бога і до людей вберегла і зростила у ньому людину з великої літери. Маючи велике, чуйне і добре серце окрім допомоги хворим тілесними хворобами, покликав його Господь рятувати і лікувати душі людські. Прийнявши архієрейський сан владика Лука лікував і духовно і фізично всіх, хто до нього приходив.
На сьогоднішній день великі наукові надбання професора-архієпископа у галузі медицини являються неперевершеними для світової медицини. Не менш видатними є його духовні надбання і як архіпастиря, який із смиренням ніс важкий хрест єпископа у нелегкий для Христової Церкви час.
Язик мудрих то добре знання, — говорить премудрий цар Соломон. Нехай сьогоднішня науково-практична конференція відкриє багато добрих знань і стане важливою сторінкою в мудрій книзі медицини.
Молитовно закликаю Боже благословення на всіх організаторів та учасників конференції. Бажаю усім присутнім почерпнути нові знання під час слухання доповідей та невимушеному спілкуванні один з одним. Нехай Милостивий Господь по молитвах святителя Луки подасть усім нам Свою силу і Премудрість для звершення великого служіння ближнім своїми талантами, Якому від нас слава і держава на віки віків.
З любов'ю у Христі

+ Софроній
Митрополит Черкаський і Канівський
Керуючий Черкаської єпархією Української Православної Церкви

м. Черкаси 20 жовтня 2017 року

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні379
mod_vvisit_counterВчора1052
mod_vvisit_counterМісяць38759
mod_vvisit_counterЗа весь час2510317

Зараз онлайн: 20
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ