Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Вийшла з друку фундаментальна праця Владики Софронія: ієрейський молитвослов українською мовою
22.10.2017 08:05

Вийшла з друку фундаментальна праця Владики Софронія: ієрейський молитвослов українською мовоюЦими днями вийшов з друку авторський переклад Владики Софронія «Правильника» — ієрейського молитвослова — українською мовою. На його підготовку пішло два роки наполегливої творчої праці автору перекладу, а сам переклад увібрав усю соковитість, дохідливість сучасної літературної української мови.

У своїй передмові до видання Владика звертається до користувачів:
«Не осуджуй мене, віруюча людино, бо я переклав для тебе щоб ти свідомо молилась, просила, дякувала, і ні в якому разі не механічно без внутрішнього натхненням, просто читала.
Усі церковнослов'янські звороти, незрозумілі слова обдумані, перевірені та перекладені за значенням грецької мови. Тому не погордуй, відкрий, і від початку до кінця прочитай усі молитви, не придираючись, постарайся зрозуміти, що хотів автор, коли посвячував цьому усі дні протягом цілого року. Моя ціль навчити не читати молитви, а молитись... Цінуй знання, люби самого себе та відповідай перед Богом за небажання помолитися до Нього своєю, такою співучою мовою, яку дарував нам Господь. Не забудь і мене у своїх молитвах, бо ціль моя одна – відкрити радість твоїй душі зрозумілими для тебе словами».
Книга призначена передусім для священнослужителів, але нею може скористатися будь-який православний християнин, готуючись до Святого Причастя, звершуючи ранішнє та вечірнє молитовне правило тощо. «Правильник» містить усі уставні канони, що читаються протягом тижня на малому повечір’ї, Полуношницю, Канон та часи Пасхи, правило від осквернення, молитовну підготовку до Святого Причастя, чин 12 псалмів, тропарі і кондаки святим та на дванадцятирічні свята та багато інших уставних молитовних правил. Загалом «Правильник» містить 512 сторінок текста.
Книга видана на одному з провідних поліграфічних підприємств України «Фактор-Друк» (м. Харків), вирізняється загальною естетикою та зручністю для користування.

Усі бажаючі можуть придбати нову книгу у книжковій крамниці кафедрального Михайло-Архангельського собору Черкас або замовити її безпосередньо через своїх парафіяльних священиків.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Коментарі 

 
#7 людмилаС 16.11.2017 18:18
P.S. вот здесь можно посмотреть фото страниц Правильника
www.facebook.com/.../
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#6 людмилаС 16.11.2017 01:37
Очень благодарна за эту чудесную книгу! Для меня, русскоязычной, это не только молитвенное правило, но и учебник українськой мови. И если по первому изданию у меня не получалось молиться, то по этому молиться легко, просто даже удивительно!
Много изменений к лучшему, очень помогают расставленные почти во всех словах ударения. Дай Боже здоровья и спасения души владыке Софронию и всем, кто потрудился над этой чудной книгой! С уважением - Людмила.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#5 Alexandr 24.10.2017 15:51
прохання - зв'язатись зі мною по електронній пошті (fopAntipas@gma il.com) щодо придбання цієї книги.
Також до черкащян - хто би міг, зробити добру справу, придбати і переслати мені Укрпоштою чи Новою Поштою цю книгу
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#4 Ортодокс 23.10.2017 07:24
Щира подяка за таку виконану роботу! Де можна придбати?
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#3 Nadya Khan 22.10.2017 20:46
Будь ласка напиш1ть де можлуво придбати дане видання?
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#2 Varyvoda Mykolay 22.10.2017 14:42
Напишіть, будь-ласка, де можна придбати дане видання. Також, якщо можливо з Вашого боку, розмістіть декілька світлин для ознайомлення ( можливо на " Фотолітописі " ) із змістом ( які молитви включені до видання ), а також деякі сторінки.
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#1 Varyvoda Mykolay 22.10.2017 14:31
Напишіть, будь-ласка, де можна придбати !
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні377
mod_vvisit_counterВчора1052
mod_vvisit_counterМісяць38757
mod_vvisit_counterЗа весь час2510315

Зараз онлайн: 22
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ