Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Привітали батюшку з днем небесного покровителя
30.10.2017 07:50

Привітали батюшку з днем небесного покровителя28 жовтня православна церква вшановує пам'ять священномученика Лукіана. Цей день завжди збирає у стінах церкви Святого Воскресіння, що в с.Безпальче Драбівського району, велику кількість прихожан та паломників з багатьох окружних сіл, Драбова, Золотоноші, Переяслава, Києва: настоятелем цього храму протягом багатьох років є архімандрит Лукіан.

Для парафіян він став воістину більше, ніж просто батюшка чи духовний батько. Хрест священника важкий, це мученицьке служіння, що вимагає самовіддачі. Тому не дивно бажання вірних парафіян віддячити і привітати свого батюшку.
Після відпусту Божественної Літургії, яку архімандрит Лукіан служив разом з отцем Сергієм Медведєвим з села Нехайки, отцем Сергієм Йоненко із села Мойсівка Драбівського району, ієреєм Андрієм Любімовим з Києва, прихожани вітали батюшку букетами квітів і теплими словами з побажанням здоров'я, душі спасіння і багатьох літ на славу Святої Церкви.
Від районного керівництва вітав перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода. Також линули вітання від директора ПСП «Плешкані» ЛюдмилиЛисун, генерального директора Баришівської зернової компанії Віктора Безсмертного, директора СВК «Горбані» Переяславського району, секретаря місцевої сільської ради ЛюдмилиОнищенко. Понад 200 осіб прийняв вітання батюшка з днем небесного покровителя через мобільний зв'язок. Многая літа бажали віряни з Італії, з Камчатки....
Як зазвичай щороку так і цього річ для усіх паломників, гостей була накрита святкова трапеза.

Світлана Жердецька, власний кор. сайту

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні389
mod_vvisit_counterВчора1943
mod_vvisit_counterМісяць31554
mod_vvisit_counterЗа весь час2665549

Зараз онлайн: 28
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ