Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Паломництво святими місцями
12.09.2018 11:33

Паломництво святими місцями9 вересня, в день святої мучениці Наталії, жителі сіл Нехайки і Привітне, із благословення та за участю архімандрита Лукіана, настоятеля церкви Святого Воскресіння села Безпальче, та протоієрея Сергія, настоятеля Свято-Покровського храму села Нехайки, здійснили паломництво святими місцями Черкащини.

Наша духовна мандрівка розпочалася з Черкаського кафедрального Свято-Михайлівського собору, який є найвищим і найбільшим православним храмом України. Тут ми поспілкувалися з Богом: віддали славу, склали подяку і принесли свої прохання. Собор приємно вразив своєю монументальністю, красою, доброчинністю.
Далі наш маршрут проліг на славну Чигиринщину. У Свято-Троїцькому монастирі міста Чигирина ми вдячно приклонилися до нетлінних мощей святих. У селі Суботові нашу увагу привернула Іллінська церква, збудована Богданом Хмельницьким як родова усипальниця, та замчище Хмельницьких. З душевним трепетом ми побачили і відчули справжню твердиню віри – Мотронинський монастир у селі Мельники, який увіковічив на полотні Тарас Шевченко, де панує чистота, порядок, смирення і доброта служительок.
Побували ми й у хуторі Буда біля тисячолітнього дуба Максима Залізняка, патріарха українських лісів, свідка багатьох історичних подій, біля братської могили мирних жителів, розстріляних фашистами в роки Другої світової війни.
По дорозі додому завітали у Покровський Красногірський жіночий монастир, що в селі Бакаївці на Золотоніщині. Надзвичайно вразили своєю красою біло-блакитний Спасо-Преображенський собор, територія обителі. З благоговінням ми напилися й набрали животворної води із святого джерела Святителя Софронія.
Швидко промайнула подорож, кожен із нас зцілився тілесно, прозрів духовно, прийняв справжню благодать для душі. Запали в серцях продумані, глибокі, проникливі проповіді та настанови архімандрита Лукіана. Дякуємо нашим духовним наставникам за можливість зачерпнути наснаги у святих місцях, за багаті враження від побаченого й почутого. Міцного здоров'я і Божого благословення Вам!

Вдячні паломники із сіл Нехайки та Привітне

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні540
mod_vvisit_counterВчора1263
mod_vvisit_counterМісяць22177
mod_vvisit_counterЗа весь час2618398

Зараз онлайн: 16
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ