Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Престольне свято у новозбудованому храмі
27.09.2018 12:25

Престольне свято у новозбудованому храміСьогоднішнє свято – Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього – парафія с. Ташлик, що у Смілянському благочинні, уперше зустріла в новозбудованому храмі, де також уперше було звершено святкову Божественну літургію.

Уставне освячення цього храму архієрейським чином іще попереду. Донедавна всі богослужіння правилися у пристосованому приміщенні колишнього дитячого садка. Будівництво нового храму розпочав нині спочилий протоієрей Василь Одородько, а от вже довів святу справу практично до кінця вже чинний настоятель отець Тарасій Телепчук. Йому вдалося згуртувати жителів села на будівництво, залучити благодійників. Головні будівельні роботи вже завершено, залишися підлога та деякі внутрішні оздоблювальні роботи.
Сьогодні до храму люди прийшли у піднесеному настрою, бо всі чекали, коли відкриються його двері. Старожили Ташлика принесли у подарунок святі образи, які прикрашатимуть стіни церкви.
Божественну літургію очолив благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук. Разом з ним служили священики із сусідніх парафій. Люди подякували отцю Тарасію за наполегливу працю і відтепер чекатимуть на приїзд архієрея, який звершить освячення престолу і всього храму. Всі сподіваються на те, що ця радісна подія не забариться.

Прес-служба Черкаської єпархії УПЦ

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні486
mod_vvisit_counterВчора693
mod_vvisit_counterМісяць16976
mod_vvisit_counterЗа весь час2560408

Зараз онлайн: 13
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ