Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Вклонилися пам'яті жертв Голодомору
28.11.2019 17:30

Вклонилися пам'яті жертв Голодомору23 листопада 2019 року, в День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій, в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви звершувалися панахиди за жертв страшних подій однієї з найтрагічніших сторінок історії України.
Православна Церква щорічно молиться за упокій душ спочилих рабів Божих, "в дні лихоліття за віру Христову безвинно убієнних, які страждання і катування зазнали, у вигнанні смерть прийнявши".
Цьогоріч на запрошення голів сільських рад сіл Богдани і Каленики Золотоніського району панахиду за померлими архімандрит Лукіан, настоятель Вознесенського храму с.Богдани, здійснив біля пам'ятного знаку «Жертвам Голодомору та політичних репресій 1932 – 1933 років» .
Батюшка звернувся до присутніх такими словами: «Без минулого, немає теперішнього, без теперішнього немає майбутнього! Сьогодні ми згадуємо трагічні події нашого минулого, страшний злочин скоєно проти нашого народу. Були часи, коли це навіть не можна було згадувати, але наш народ все одно зберіг цю страшну пам'ять. Змінити історію, звичайно, не в наших силах, але ми живі, і, отже, повинні завжди пам'ятати про те, що сталося, щоб ці страшні події ніколи більше не повторилися!»
Після панахиди за померлими були покладені до пам'ятного знаку квіти, які зігріють душі тих, кого в 1933-му не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали.

Світлана Жердецька,
власний кор. сайту

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні312
mod_vvisit_counterВчора3086
mod_vvisit_counterМісяць6496
mod_vvisit_counterЗа весь час3139135

Зараз онлайн: 34
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ