Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив молебень за Україну з нагоди 29-ої річниці Незалежності нашої держави
24.08.2020 12:51

Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив молебень за Україну з нагоди 29-ої річниці Незалежності нашої державиСьогодні Його Високопреосвященство архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій у співслужінні парафіяльного духовенства Черкаського благочиння очолив у кафедральному Михайлівському соборі молебень за Україну з нагоди 29-ої річниці її Незалежності. Разом з керуючим архієреєм служив вікарний єпископ Золотоніський Іоанн.


За богослужінням була виголошена молитва та прохання за процвітання нашої держави, збереження миру та спокою, припинення війни на сході.
Владика Феодосій звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
– Чому ми щороку відзначаємо це державне свято Незалежності? Тому що Незалежність це передусім свобода. Незалежність і свобода є словами-синонімами. А свобода є великий дар Божий, який Господь подарував спочатку Своїм Ангелам, а потім і людині. А от люди, живучи в тих чи інших спільнотах, теж вступають у період здобуття цієї свободи. З ласки Божої цього дочекався й український народ 29 років тому. Але потрібно глибоко усвідомлювати те, що дар свободи – незалежно від того, йдеться про суспільство, народ чи окрему людину – це лише початковий дар, який має в собі величезний потенціал, який потрібно розвивати. Але можна й загубити. Це залежить від внутрішнього стану людини, яка вільно обирає для себе шлях: жити за заповітом Божим чи не жити, виконувати святу волю Божу чи не виконувати.
Далі Владика наголосив на великому значенні молитви людини, ролі держави, яка покликана створювати всі передумови та гарантії для того, щоби віруюча людина мала можливість сповна реалізувати свої законні духовні права, залишаючись вірними громадянами своєї держави.

Повний відеозапис архіпастирського слова Владики Феодосія можна переглянути на Фотолітопису Черкаської єпархії, а також тут:

https://www.youtube.com/watch?v=cOCFmW7iCmo&;feature=youtu.be&fbclid=IwAR3UBSyfoiF0UnfKei8-tsIH5w2gxXr0zE2pmr-P3XoP-Bbt_JMXr8Xy0kI

На завершення Його Високопреосвященство архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій надав усім присутнім в соборі своє архіпастирське благословення.

Молебні за Україну сьогодні правилися по всіх православних храмах Черкаської єпархії.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2550
mod_vvisit_counterВчора2468
mod_vvisit_counterМісяць68177
mod_vvisit_counterЗа весь час3470690

Зараз онлайн: 55
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ