Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієпископ Феодосій взяв участь у засіданні Вченої Ради Київської духовної академії
31.08.2020 15:15

Архієпископ Феодосій взяв участь у засіданні Вченої Ради Київської духовної академіїПеред початком нового навчального року, 31 серпня 2020 року, під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Київських духовних школах пройшло засідання Вченої ради. Участь у засіданні брали ректор та члени професорсько-викладацької корпорації Київської духовної академії і семінарії.

На початку засідання єпископ Сильвестр привітав присутніх з прийдешнім початком нового навчального року та окреслив порядок денний Вченої ради. Також владика ректор від імені корпорації КДАіС привітав доцента архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія, який сьогодні святкує свій День народження.
Після цього ректор запросив до слова Блаженнішого Митрополита Онуфрія.
У своєму слові Блаженніший владика зосередив увагу на важливості виховання благочестивих пастирів Церкви Христової, які гідно та з достоїнством будуть продовжувати служіння, започатковане святими апостолами. Його Блаженство наголосив, що задача духовної школи — виховати пастирів, які стануть сіллю землі (Мф. 5:13).
На завершення виступу Первосвятитель закликав на присутніх Боже благословення.
Далі ректор Академії повідомив про внесення змін до розкладу занять у новому навчальному році та представив нових викладачів і співробітників. Зокрема, владика ректор повідомив про заміну економа КДА, яким, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія став випускник магістратури ієромонах Мелетій (Завадський). У свою чергу, Преосвященніший владика від імені професорсько-викладацької корпорації висловив подяку архімандриту Іларіону (Кострецю), який понад 20 років очолював економську службу Київських духовних шкіл.
Далі Предстоятель УПЦ вручив церковні нагороди викладачам і співробітникам Київських духовних шкіл, які у цьому році відсвяткували особисті ювілеї.
Проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) представив звіти про результати вступних іспитів на денну та заочну форму навчання, затвердження предметів для семестрових творів і семінарів, навчального та календарного планів на І семестр 2020/21 навчального року. Також архімандрит Філарет оголосив список кандидатів на отримання стипендії Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія (Академія — 1 студент, Семінарія — 1 вихованець) та стипендії імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Академія — 1 студент, Семінарія — 1 вихованець).
Далі зі звітом про стан духовних шкіл за період літніх канікул виступив проректор з виховної роботи доцент єпископ Згурівський Амвросій.
Проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега проінформував про дату та тематику щорічної ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин — сучасність — перспективи». Цьогоріч, науковий форум буде присвячений 30-ій річниці дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні. Дата проведення — 27 жовтня 2020 року.
Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук повідомив про доповідача на Актовому дні Київської духовної академії. Було ухвалено доповідачем бути проректору з науково-богословської роботи професору В.В. Бурезі, який виступить з доповіддю, присвячену ювілею офіційного часопису КДА — «Трудів Київської духовної академії».
Економ ієромонах Мелетій звітував про роботу економської служби за звітний період та про підготовку до 2020/2021 н.р.
Також члени Вченої ради заслухали звіт голів Комісій з перевірки якості випускних кваліфікаційних робіт: професора протоієрея Ростислава Снігірьова та професора В.В. Буреги.
Наприкінці засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував адміністрації за роботу у період літніх канікул і побажав викладачам допомоги Божої у новому навчальному році.

За матеріалами сайту КДАіС

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2718
mod_vvisit_counterВчора2495
mod_vvisit_counterМісяць77242
mod_vvisit_counterЗа весь час3479755

Зараз онлайн: 53
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ