Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Сайт Черкаської єпархії змінює свою прописку і адресу
22.09.2020 18:05

Сайт Черкаської єпархії змінює свою прописку і адресуВже незабаром офіційний сайт Черкаської єпархії змінює свою попередню прописку і адресу. З благословення архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія головний інформаційний портал нашої єпархії повністю переходить на електронну платформу всієї Української Православної Церкви і матиме таку адресу:

https://cherkasy.church.ua

Це реформування суттєво розширює наші інформаційні та суто технічні можливості, органічно вмонтовує сайт в інформаційний церковний простір, удосконалює обмін останніми новинами, дозволяє практично необмежено користуватися відео- та фотоматеріалами. Крім того, новий сайт є більш зручним у користуванні.
Для того, щоби полегшити нашим постійним відвідувачам адаптуватися до цього переходу, буде впроваджено автоматичне переадресування.
Крім того, з благословення владики Феодосія найближчим часом всі благочиння Черкаської єпархії також повинні мати власні сайти, вмонтовані в структуру єпархіального порталу. Дякуючи цьому користувачі матимуть можливість безперешкодно дізнаватися про те, що діється в інших благочиннях, обмінюватися досвідом духовної роботи тощо. Відповідальним за цю роботу надається весь комплекс необхідної допомоги з програмного забезпечення.
Смілянське благочиння вже має такий сайт, з його структурою та змістом можна ознайомитися за адресою:

https://smila-blago.church.ua

Ми щиро дякуємо всім нашим відвідувачам, авторам, всьому активу, завдяки кому з благословення нині спочилого владики Софронія розвивався попередній єпархіальний сайт Черкаської єпархії, і сподіваємося на те, що із впровадженням перебудови ця аудиторія неухильно розширятиметься.

 

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1435
mod_vvisit_counterВчора2397
mod_vvisit_counterМісяць30704
mod_vvisit_counterЗа весь час3743926

Зараз онлайн: 28
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ