Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієпископ Феодосій взяв участь у засіданні кафедри церковно-практичних дисциплін КДАіС
23.09.2020 16:43

Архієпископ Феодосій взяв участь у засіданні кафедри церковно-практичних дисциплін КДАіС23 вересня 2020 року, в Київських духовних школах під головуванням завідувача кафедри доцента Олега Оттовича Надь відбулось перше в навчальному році засідання кафедри Церковно-практичних дисциплін за участі членів кафедри. В засіданні також взяв участь доцент духовної академії архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій.

Згідно з порядком денним, були заслухані звіти студентів ІІ курсу магістратури про стан готовності їхніх кваліфікаційних робіт, були затверджені теми семестрових творів для студентів і вихованців КДАіС, затверджені теми дипломних та бакалаврських робіт для студентів денної і заочної форми навчання.
А також були визначені доповідачі від кафедри на Міжнародній конференції, що пройде 27 жовтня в Київських духовних школах, і обговорені інші питання порядку денного.

Прес-служба КДА

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1415
mod_vvisit_counterВчора2397
mod_vvisit_counterМісяць30684
mod_vvisit_counterЗа весь час3743906

Зараз онлайн: 34
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ