Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ! Відійшов до Господа благочинний Золотоніського округу протоієрей Ярослав Івануса
12.11.2020 10:52

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ! Відійшов до Господа благочинний Золотоніського округу протоієрей Ярослав Івануса11 листопада після тривалої хвороби відійшов до Господа один з найстаріших і поважних кліриків Черкаської єпархії протоієрей Ярослав Івануса, благочинний Золотоніського округу.

Протоієрей Ярослав Миколайович Івануса народився 1 січня 1952 року в с. Волиця Несторівського району Львівської області, у глибоко віруючій православній родині. У цьому селі виросла ціла плеяда православних священиків, які несуть своє пастирське служіння по всьому світу.
У 1959 році пішов до школи. З 1970 по 1973 рр. проходив строкову військову службу у лавах ВМФ. Після армії працював.
У 1975 році вступив до Одеської Духовної Семінарії. 21 вересня 1976 р. митрополитом Одеським Сергієм (Петровим) рукопокладний у сан диякона, а 12 грудня того ж року у священика.
Майже двадцять років: з 19 серпня 1978 р. по червень 1997 р. — служив настоятелем на парафії с. Оглядів Радехівського району Львівської області.
З червня 1997 р. принятий у клір Черкаської єпархії Української Православної Церкви і призначений настоятелем Успенського собору та благочнним Золотоніського округу Черкаської єпархії, яким залишився до дня своєї кончини.
Отця Ярослава вирізняло самовіддане служіння Православній Матері-Церкві, непохитне стояння в Істині Христовій, він користувався заслуженим авторитетом і повагою як серед своїх собратів священиків, так і простих парафіян.


Прощання зі спочилим пастирем відбудеться 13 листопада в Успенському соборі м. Золотоноша. Божественну літургію і чин поховання очолить вікарій Черкаської єпархії Преосвященний єпископ Іоанн. Початок о 7.00.

Священноначалля та духовенство Черкаської єпархії висловлює свої співчуття рідним та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Ярослава в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить. Вічна йому пам’ять!

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1141
mod_vvisit_counterВчора2517
mod_vvisit_counterМісяць61817
mod_vvisit_counterЗа весь час3627064

Зараз онлайн: 33
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ