Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієпископ Феодосій: «Служіння» ПЦУ в Софії – типовий приклад подвійних стандартів
16.12.2020 16:51

Архієпископ Феодосій: «Служіння» ПЦУ в Софії – типовий приклад подвійних стандартівАрхієпископ Черкаський і Канівський Феодосій зазначив, що дискримінаційне і антиконституційне ставлення до УПЦ – реальність, яка вже нікого не дивує.
Ситуація зі «служінням» ПЦУ в Софійському соборі Києва і відмова в цьому ж Українській Православній Церкві – типовий приклад подвійних стандартів по відношенню до релігійних організацій в Україні. Про це керуючий Черкаською єпархією УПЦ архієпископ Феодосій (Снігірьов) сказав в коментарі СПЖ.
«Типовий і передбачуваний приклад, – уточнив ієрарх. – Ми до цього вже давно звикли».
За його словами, те, що подібного роду дискримінаційне і антиконституційне ставлення до УПЦ – найбільшої і численної конфесії в Україні – «норма» для наших політиків і чиновників, вже ні в кого не викликає подиву, оскільки, «на превеликий жаль, це реальність нашого життя. Злочинна, дика, середньовічна, але – реальність».
«Чи повернеться колись наша країна в правове і конституційне поле в релігійній сфері? Хотілося б сподіватися, що так. Але для цього в державі і суспільстві повинні бути подолані важкі наслідки останніх років, коли заради миттєвої політичної і передвиборної вигоди нашими політиками безсовісно і грубо розігрувалася релігійна карта, коли був порушений відносний міжконфесійний мир і баланс в суспільстві, а з екранів телевізорів полилася безпрецедентна антицерковна пропаганда.
Ця важка спадщина у нас в країні має бути обов'язково подолана. Інакше навряд чи можна буде навіть сподіватися на правовий порядок і добробут суспільства в майбутньому», – підсумував архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій.

Нагадаємо, 15 грудня 2020 року ПЦУ провела в Софійському соборі столиці «подячний молебень» з нагоди дворіччя свого утворення. Раніше Міністерство культури, під приводом епідемії коронавірусу, відмовило УПЦ в проведенні богослужіння на території Національного заповідника «Софія Київська».

spzh.news

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1002
mod_vvisit_counterВчора1676
mod_vvisit_counterМісяць50013
mod_vvisit_counterЗа весь час3763235

Зараз онлайн: 47
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ