Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Архієпископ Феодосій очолив збори духовенства Черкаської єпархії УПЦ
24.12.2020 18:12

Архієпископ Феодосій очолив збори духовенства Черкаської єпархії УПЦ24 грудня 2020 року у Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси відбулися Єпархіальні збори всього складу духовенства Черкаської єпархії. Засідання очолив керуючий архієрей Черкаської єпархії Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій.

Перед початком владика Феодосій вклонився мощам преподобномученика Макарія, Переяславського і Канівського чудотворця, які спочивають в соборі, а також виголосив молитви за упокій спочилого митрополита Софронія, священиків та черниць нашої єпархії, які цього року відійшли у вічність.
У роботі зборів взяли участь вікарний єпископ Золотоношський Іоанн, благочинні, настоятелі храмів, клірики, намісники та ігумені монастирів Черкаської єпархії.
На початку своєї доповіді владика Феодосій проінформував присутніх про єпархіальну статистику священства і храмів, де сьогодні проводиться духовно-просвітницька робота.
Далі Високопреосвященний архієпископ Феодосій довів до відома зборів про останні архієрейські розпорядження, які стосуються поліпшення кадрової роботи, відбору майбутніх пастирів, церковного будівництва, соціального служіння Церкви на теренах Черкаської єпархії.
Владика підняв актуальну тему про необхідність соціального захисту духовенства та членів їх сімей, особливо у разі виникнення важких хвороб, травм або смерті священика.
Владика наголосив на важливості нещодавнього архієрейського Указу про утворення церковного єпархіального суду, головою якого призначено протоієрея Дмитра Іванусу. Сьогодні ж збори, згідно Положенню про церковний суд, проголосували за обрання членів суду, котрі в присутності керуючого єпархією та всього духовенства прийняли Присягу.
Далі було обговорено низку актуальних питань, які стосуються безпосередньо пастирської практики.
Головуючий на зборах владика Феодосій надав можливість усім бажаючим поставити свої запитання, а також спілкувався зі священиками після закриття зібрання.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1037
mod_vvisit_counterВчора1676
mod_vvisit_counterМісяць50048
mod_vvisit_counterЗа весь час3763270

Зараз онлайн: 12
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ