Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Вітаємо нашого Владику з 10-річчям архієрейської хіротонії!
06.01.2021 15:47

Вітаємо нашого Владику з 10-річчям архієрейської хіротонії!Ваше Високопреосвященство, дорогий наш архіпастирю і наставнику!
10 років тому, цим радісним і піднесеним днем, який вводить нас у таїну народження Спасителя світу – Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, з ласки та благословення Божого Ви прийняли в свої руки архієрейський жезл. І відтоді Ви гідно тримаєте його, несучи послуг і подвиг свого архієрейського служіння Православній Матері-Церкві та її пастві.
Щиросердно вітаємо Вас з 10-річним ювілеєм цієї знаменної у Вашому житті події! Нехай Милосердний Господь і надалі укріпляє Вас на цьому нелегкому шляху, сповнює Ваше серце незагасною вірою, енергією добра, справедливості та всіх інших християнських чеснот. Бажаємо Вам багатьох років активного і плідного служіння на благословенній землі Черкащини, з якою Вас зв'язала архієрейська доля Промислом Божим. Нехай Господь благословить усі Ваші задуми, всі Ваші ініціативи та рішення!
Многа і блага Вам літа, досточтимий та високоповажний Владика!
Ісполла еті деспота!

Духовенство, клірики та парафіяни Черкаської єпархії Української Православної Церкви

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1025
mod_vvisit_counterВчора1676
mod_vvisit_counterМісяць50036
mod_vvisit_counterЗа весь час3763258

Зараз онлайн: 27
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ