Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
75 000 медичних масок – всім черкаським школярам, студентам і педагогам від Черкаської єпархії
07.02.2021 10:24

75 000 медичних масок – всім черкаським школярам, студентам і педагогам від Черкаської єпархіїУ період всеукраїнського карантину (з 8 січня по 28 лютого 2021 р.) всі навчальні заклади м.Черкаси були благодійно забезпечені Черкаською єпархією безкоштовними медичними масками для дотримання школярами, студентами і викладачами масочного режиму.


З благословення керуючого єпархією архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія 75 тисяч медичних масок з Черкаського єпархіального управління були безкоштовно передані в усі навчальні заклади міста в необхідній для кожного з них кількості, а саме: в 36 загальноосвітніх шкіл, 3 коледжі, 2 технікуми, 4 училища, 4 мистецькі школи, 6 вищих навчальних закладів освіти. Маски були виготовлені партіями різних розмірів, відповідно до віку школярів, студентів і педагогів, для кого вони призначалися.
Медичні маски передавалися співробітниками Відділу з благодійності та соціального служіння Черкаської єпархії адміністраціям навчальних закладів міста протягом трьох днів – з 3 по 5 лютого.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1283
mod_vvisit_counterВчора1756
mod_vvisit_counterМісяць45866
mod_vvisit_counterЗа весь час3822079

Зараз онлайн: 31
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ