Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Владика Софроній: «Істину треба відстоювати, за неї треба боротися»
12.05.2013 12:54

Владика Софроній: «Істину треба відстоювати, за неї треба боротися»Сьогодні, у неділю Антипасхи, Високопреосвященніший Митрополит Черкаський і Канівський Софроній прибув до Сміли, де в місцевому Свято-Покровському храмі очолив Божественну літургію. Тимчасові незручності, які панують тут – у храмі тривають масштабні реставраційні роботи, всередині знаходиться багато риштовок – не завадили багатьом смілянам зібратися на зустріч нашого архіпастиря. Владика високо оцінив наполегливу працю місцевих священиків на чолі з благочинним Смілянського округу протоієреєм Петром Дмитруком, які за останні роки багато зробили для того, щоби Покровський собор і прилегла церковна територія набули естетичного вигляду й благоліпності.
Владика привітав вірян, що прийшли на службу, з Великодніми святами, наголосивши на необхідності берегти чистоту православного віровчення, яке зберігає правильне уявлення про Христа та наше духовне спасіння.
– Істину треба не лише сповідувати, а й відстоювати, за неї треба боротися, – підкреслив Владика. – Сучасне життя з його новітніми технічними, інформаційними надбаннями лише розбещують суспільство, уводять його від того, до чого закликає Церква. Вітчизняна культура, освіта цураються Церкви, священиків. Чи не тому, маючи вже понад 20 років незалежності, православне духовенство не має повноти доступу до світської школи з тим, щоби відкрито, систематично говорити про християнську мораль, принципи християнського життя. Натомість на догоду принципам так званої європейської демократії робиться все для того, щоби остаточно розбещити нашу молодь, навернути її до того аморального, бездуховного стану, за яким невідворотно настане покарання Боже, як це вже було багато разів у церковній історії.
За благословення Владики всі сміляни, хто був на службі, отримали частинки Святого хлібу – артос.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні468
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34267
mod_vvisit_counterЗа весь час3344049

Зараз онлайн: 34
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ