Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
У Черкаській єпархії триває збір підписів під Зверненням до керівництва нашої держави з вимогами зупинити пропаганду гомосексуалізму
22.05.2013 04:45

У Черкаській єпархії триває збір підписів під Зверненням до керівництва нашої держави з вимогами зупинити пропаганду гомосексуалізмуЗа благословенням Високопреосвященнішого Митрополита Черкаського і Канівського Софронія в нашій єпархії розпочато і триває збір підписів під Зверненням до Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради України з вимогами зупинити ганебну для нашого народу пропаганду гомосексуалізму і відкликати з парламенту законопроект №2342, який захищає права збоченців. У цьому документі зазначено:


Ми, віруючі Черкаської єпархії Української Православної Церкви, хочемо донести до вас своє збентеження та крайнє занепокоєння тими деструктивними з точки зору християнської моралі процесами, які набирають оберти в нашому суспільстві.
Ми вважаємо, що живемо в демократичній державі, де пріоритетом є Конституція та воля народу України. Ми нагадуємо вам, що згідно нашої Конституції «єдиним джерелом влади в Україні є народ» (ст.5), а влада зобов'язується сприяти розвитку «історичної свідомості, традицій і культури української нації» (ст.11).
Ми вкрай здивовані і обурені тим, що влада нехтує цими базовими конституційними засадами, коли, незважаючи на численні протести різних верств населення, політичних партій та соціальних груп, намагається нав'язати українському народові неприйнятні для нього цінності. Абсолютна більшість українців обурена лобіюванням деякими високопоставленими чиновниками інтересів сексуальних меншин аж до заборони їх будь-якої критики (що передбачає сумнозвісний проект закону №2342) та підтримкою владою публічних акцій збоченців, зокрема гей-парадів.
Ми не для того вас обирали, не для того платимо податки, щоб ви так відверто нехтували нашими цінностями і традиціями!
Хочемо нагадати вам, що, як нещодавно відверто заявила одна з активісток російського ЛГБТ-суспільства М. Гессен, основна мета пропаганди сексуальних збочень - це знищення інституту сім}ї. Не тільки нам, православним християнам, але всім взагалі нормальним людям відверто оголошено війну – а наша демократична влада робить усе, щоб наш народ у цій війні зазнав поразки, наслідком якої може стати незворотна деградація нашого суспільства!
Гомосексуалізм – це збочення, яке однозначно розцінюється православним віровченням, і зокрема Священним Писанням та церковними канонами, як гріх, що веде душу до вічної загибелі. Як свідчать «Основи соціальної концепції РПЦ», гомосексуалізм спотворює дану Богом природу людини (п. ХII.9). Тому спроба нав'язати суспільству цей гріх як норму є ніщо інше, як бунт проти Творця.
У зв'язку з цим, ми, православні віруючі, змушені попередити: зазначені дії влади не тільки мають антихристиянський характер, але й підривають самі основи нашого суспільства. Тому ми вважаємо за необхідне закликати вас зробити все, щоб не допустити прийняття цього антихристиянського закону, а також захистити наше суспільство від пропаганди сексуальних збочень в будь-якому вигляді.
Ми також попереджаємо: ті політичні партії та сили, що виступлять на стороні збоченців, можуть не розраховувати на підтримку народу України і зокрема православних віруючих на будь-яких виборах.
Нагадуємо також, що згідно «Основ соціальної концепції РПЦ», у випадку антихристиянських дій влади, її гріховних та душезгубних законодавчих ініціатив, церковне священоначаліє має право відмовити державі у лояльності та закликати народ застосувати механізми народовладдя для зміни законодавства (п. III.5).
Тому закликаємо вас зробити все, щоб не допустити прийняття закону № 2342, заборонити в Україні пропаганду гомосексуалізму та тим самим захистити духовні та моральні традиції нашого народу.
Україна – це наш дім і ми не дамо його забруднити!»

Прес-служба Черкасскої єпархії

 

Коментарі 

 
#7 Владислав 28.05.2013 23:51
Здравствуйте! а где именно в Черкассах можно подписать документ?
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#6 Виталій 23.05.2013 22:25
В Україні Гей-параду не буде!!!
orthodoxy.org.ua/.../...
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#5 Юрий 22.05.2013 20:24
Цитую Протодиакон Иоанн:
я б з автоматом за кермом танка не відказався б туди поїхати... ((((

Танк не обещаем, а автобус по благословению владыки в Киев поедет утром 25-го числа. Выезд примерно в 05.30. Телефон для связи 067 702 70 37 (Юрий)
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#4 Юрий 22.05.2013 20:20
Цитую Стюардэсса ДК:
я из Хмельницкого но тоже хочу подписать!

Сообщите свой эл. адрес - вышлем Вам подписной лист и другие материалы. Его надо будет заполнить и переслать по почте в Черкассы. После того, как соберем все подписные листы - направим их в Киев.
Е-мейл для связи -
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#3 Протодиакон Иоанн 22.05.2013 18:49
Можемо змінити, чи не можемо... Господь усе може, але я б з автоматом за кермом танка не відказався б туди поїхати...:-)це жарт...А якщо насправді то грузини молодці, а "наша хата навіки скраю" ((((
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#2 Виталій 22.05.2013 14:06
Чому ми беремо з Європи самий бруд(((В Грузії священики разом з прихожанами самі вийшли проти гей параду...Поліція автобусами вивозила ту вибачте на слові "педоту" щоб віряни їх не травмували...Про що думає наша влада(((Мені здається ми своїми підписами можемо щось змінити!!!
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 
 
#1 Стюардэсса ДК 22.05.2013 08:10
я из Хмельницкого но тоже хочу подписать!
Цитувати | Поскаржитись адміністраторам
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні542
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34341
mod_vvisit_counterЗа весь час3344123

Зараз онлайн: 50
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ