Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Молитвою ушанували пам'ять великого святителя й чудотворця
22.05.2013 12:23

Молитвою ушанували пам'ять великого святителя й чудотворцяНа теренах Смілянщини сьогодні діють чотири храми на честь святителя й чудотворця Миколая. Наймолодший з них побудований в самій Смілі, по вулиці ім. Богдана Хмель-ницького, через що його місцеві жителі ще називають «богданівським». Торік йому випо-внилося 15 років, а незмінним його настоятелем, який зводив його від першої цеглини, є протоієрей Василь Ворушило. Саме на його адресу сьогодні лунали слова найщирішої вдячності за невтомну працю, ревність у вірі, активну духовно-просвітницьку роботу то-що.
За святковою Божественною літургією, яку очолив благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук, разом з ним служили парафіяльні священики, а по завершенні відбулася хресна хода із читанням Святого Євангелія та кроплення свяченою водою.
Звертаючись до присутніх вірян, отець Петро говорив про таїну людського єства, його тіло як середовище життя безсмертної душі. Освячення тіла під дією Божественної благодаті спроможне докорінно змінити фізичну сутність тлінного тіла людини, перетворивши його на святі мощі, як це відбулося зі святителем Миколаєм. Натомість людина, яка перетворює своє тіло на середовище пороків, потурає гріхам, ведеться на нинішню пропаганду розпусти, збочень, вже тут, під час земного життя, робить виклик Богові й готує собі страшний вирок, коли душа залишить тілесну оболонку.
Отець Петро ознайомився із церковним розписом, який завершується всередині Свято-Миколаївського храму і висловив впевненість, що ці роботи додадуть його зовнішньому вигляду ще більш естетики та благоліпності.

Прес-служба Черкаської єпархії

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні580
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34379
mod_vvisit_counterЗа весь час3344161

Зараз онлайн: 31
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ