Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Владика Софроній освятив Канівську ГЕС
07.06.2013 10:04

Владика Софроній освятив Канівську ГЕСУчора, 6 червня, Високопреосвященніший Митрополит Черкаський і Канівський Софроній здійснив робочу поїздку до Канева, під час якої відвідав одну з найпотужніших гідротехнічних споруд на Дніпрі – Канівську гідроелектростанцію. Зустріти високого гостя вийшов увесь колектив на чолі з чинним керівником підприємства Василем Гринем. Поруч з ним був також його заступник, радник депутата обласної ради Іван Синенко, який багато років теж очолював це підприємство і є його почесним ветераном.
Владика з великою зацікавленістю ознайомився з гідротехнічними об'єктами станції, цікавився умовами праці тутешніх фахівців-енергетиків.
Зауважимо, що перші кубометри бетону у котлован на будівництві Канівської ГЕС було закладено ще 3 листопада 1965. Сама станція експлуатується з 1972 року, коли був введений в дію перший гідроагрегат. Останній, 24-й, агрегат Канівської ГЕС розпочав роботу в травні 1975 р.
До складу споруд Канівського гідровузла належать: будівля ГЕС (з 24-ма водозливами), земляні греблі лівого і правого узбережжя, судноплавний шлюз здано в експлуатацію 22 липня 1972. Загальна довжина напірного фронту споруд Канівського гідровузла становить 16,7 км, пропускна здатність – 19300 м3/сек. при напорі 7,2 м.
Електрична мережа скомпонована на основі жорстких блоків, кожен з яких в своєму скла-ді має підвищувальний трансформатор потужністю 80 тис. кВА і вимикач. Середньорічне виробництво електрики Канівською ГЕС – 972 млн. кВт.год. при тиску води 7,4-11 м. Персонал станції складає понад 250 осіб.
Владика Софроній освятив підприємство і надав усім його працівникам своє архіпастирське благословення. Разом із Владикою служили благочинний Канівського округу протоієрей Георгій Поштовий та секретар Черкаської єпархії Василь Вознюк.

Прес-служба Черкаської єпархії УПЦ

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні510
mod_vvisit_counterВчора2804
mod_vvisit_counterМісяць34309
mod_vvisit_counterЗа весь час3344091

Зараз онлайн: 30
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ