Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Солодкі подарунки до Великодня
12.04.2012 21:01

Ім’я Віктора Тимошенка широко відомо жителям Смілянщини, Чигиринщини й Кам’янського району. За той час, коли він був депутатом Верховної Ради України, його дбанням в цих районах, які представляють з’єднаний мажоритарний виборчий округ, було зроблено чимало добрих, яскравих справ. За сприяння благодійного фонду, що заснований Віктором Анатолійовичем, кілька десятків найбільш здібних, обдарованих випускників шкіл отримали можливість здобувати вищу освіту в престижних вузах України, збудовано пам’ятник загиблим воїнам-афганцям у центрі Сміли, надавалася постійна цільова допомога ветеранам війни, малозабезпеченим родинам. Чимало було зроблено й для Церкви: зокрема, збудовано красень-храм поблизу Чигирина, видано зручний молитвослов, збірку проповідей одного з досвідчених священиків; народний депутат ніколи не відмовляв парафіяльним батюшкам, які зверталися до нього по допомогу в храмобудівництві. Заслуги цього народного обранця перед Українською Православною Церквою гідно оцінені високими нагородами Блаженнішого митрополита Володимира.

 

І от благодійний фонд Віктора Тимошенка, який діє вже десять років, знову зробив приємний подарунок для православних вірян: напередодні Великодня були завезені запашні паски, випечені на одному із хлібозаводів.

Головне гасло Віктора Тимошенка, з яким він йшов на вибори – «Завжди разом з вами!» – не залишилося лише передвиборчим гаслом, черговим політичним піаром. Віктор Анатолійович ніколи не забував своїх виборців, котрі одного разу вже довірили йому представляти свої інтереси у Верховній Раді. Він залишається з простими людьми й тепер. Залишається назавжди.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1467
mod_vvisit_counterВчора1492
mod_vvisit_counterМісяць49303
mod_vvisit_counterЗа весь час3825516

Зараз онлайн: 20
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ