Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Запрошуємо до «Діалогу»

Запрошуємо до «Діалогу»

 

За благословенням Владики Софронія, в Черкасах вже півтора року діє православний клуб спілкування «Діалог». Це місце, куди може прийти поспілкуватися кожна людина (незалежно від її релігійних поглядів). Клуб має дві основні мети: спілкування (переважно на релігійні, психологічні, та навіть побутові питання) і ознайомлення людей з православною вірою, її вченням та її віруючими.

На жаль, у православних не так багато можливостей поспілкуватися на духовні теми «наживо» і водночас неформально, але тепер це стало можливим.
Дякуючи Богові, у клубі вдалося створити затишну, теплу, дружню атмосферу спілкування. Місце, де можливо без ворожнечі і критиканства, щиро і людяно розповісти про себе, поділитись наболілими питаннями, одержати підтримку, або самому підтримати когось. Місце, де можна залишаючись різними, тим не менше зустрічатись поважаючи і цінуючи один одного. Дехто ходить у клуб відпочити в колі друзів і однодумців від бурхливого життя, дехто – глибше вивчити православне вчення, дехто – отримати нові знайомства, дехто – поділитися досвідом свого шляху до Христа.

Є у клуба вже свої перші радощі. Один з учасників вперше сповідався і отримав Святе Причастя, за його словами – саме спілкування у клубі підштовхнуло його до цього кроку. Влітку ми святкували весілля: у клубі познайомились, а згодом вирішили все життя пройти разом Славік та Юля. Хотілося б, щоб створилася ще не одна православна сім'я, адже якось так склалось, що на сьогодні більшість учасників клуба – неодружені чоловіки.

Ведучий клубу - випускник Свято-Тихоновського богословського інститута Юрій Сторчак. Часто бере участь у зібраннях клубу протодіакон Іоанн. І це дуже цінна нагода безпосередньо поспілкуватися зі священослужителем на будь-які теми, дізнатись про реальне (а не спотворене чутками чи пропагандою) життя у лоні Церкви, адже часто священик знаходиться або по той бік амвону, або по той бік екрану і певним чином відчужений від людей. Тож ми щиро вдячні отцю Іоанну за подолання цього штучного бар'єру.
Можна згадати ще немало добрих справ нашого клубу: і збір коштів для хворої жінки, і виступи по радіо, сторінку в Інтернеті, міжконфесійні зустрічі, але найкраще – завітати до нас і прийняти участь у житті клубу, збагатити його собою і себе - ним. Адже найбільше наше досягнення і відображено у назві – діалог. Це – саме те місце, де діалог можливий.

Місце зустрічі - ЦНТИ (вхід з боку магазину "Рубін") оф.417 щочетверга з 19 до 21 в разі чого - тел. 0985205614 Олег.

 

Dialogue

 


Блог клубу: http://klub-dialog.livejournal.com/

 

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1019
mod_vvisit_counterВчора1919
mod_vvisit_counterМісяць16314
mod_vvisit_counterЗа весь час3843743

Зараз онлайн: 24
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ