Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
За сприяння районної влади у Ротмистрівці будується святий храм
11.03.2012 15:01

За словами мешканців цього села, що на Смілянщині, за всі дванадцять років – відтоді, як тут було офіційно зареєстровано православну громаду й розпочато будівництво храму на честь святого Архістратига Божого Михайла – не було зроблено стільки, скільки за нетривалий час, коли настоятелем сюди було призначено отця Стефанія. Людина з непростою долею, він приніс вірянам справжній вогонь віри, який палає в його серці, й одразу взявся за подальшу розбудову святого храму, зведення якого, здавалося, завмерло назавжди.

Енергійного батюшку просто неможна було не помітити: він стукав у всі двері, шукаючи помічників, добродіїв, просто охочих допомогти своєю копійчиною святій справі. І такі люди знайшлися, передусім в особі голови Смілянської райдержадміністрації Сергія Зайцева, який почав активно допомагати у прагненні вірян прискорити будівництво.

 

– Якби не Сергій Анатолійович та його команда, бозна скільки б ми ще вагалися з пошуками будівельних матеріалів, будівельної техніки, – зізнається отець Стефаній. – Без сумніву, таких людей нам посилає Сам Господь, а ми, у свою чергу, невтомно молимося за них та за всю нашу владу. Слова щирої вдячності були висловлені також на адресу депутата Черкаської обласної Ради від Партії регіонів Володимиру Ніжнікову, який разом з однопартійцями теж надає активну допомогу в розбудові святого храму.

Днями в селі відбулася знакова подія: над дзвіницею, що прикрашатиме майбутній храм, було встановлено купол та хрест. Для цього до Ротмістрівки прибув потужний автокран, що працює на об’єктах Черкаського об’єднання «Азот». Як зізналися азотівці, для них це не вперше завдання подібного роду: за їхньою допомогою вже встановлено хрести майже на двадцяти храмах, що будуються по всій Черкащині.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1583
mod_vvisit_counterВчора1492
mod_vvisit_counterМісяць49419
mod_vvisit_counterЗа весь час3825632

Зараз онлайн: 40
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ