Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер

Високопреосвященнішого СОФРОНІЯ, Митрополита Черкаського і Канівського,

Православному духовенству, чесному чернецтву, та всім вірним чадам Черкаської єпархії

Української Православної Церкви

Возлюблені у Господі високоповажні пастирі, чесне чернецтво, боголюбиві миряни –

браття і сестри.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

З великою радістю зустрічаю я зі всіма вами ранок, що не знає заходу, невечірнє свято, яке пронизало цей світ, і залучило його до вічності, коли Христос, як ми бачимо на іконі Сходження в Ад, виводить Адама і Єву з пекла і возводить і нас з ними в тихе божественне світло Свого Воскресіння.

Слова про Воскреслого Христа більше двох тисяч років відлунням відбиваються в наших душах і якщо підходити принципово до життя людей на землі то можна зробити для себе висновок що з Воскресінням Христа не тільки змінилася людська природа, вона воскресла для вічності.

 
Інтерв’ю Митрополита Черкаського і Канівського Софронія

«ВІРА БЕЗКОШТОВНА!»

Про віру в Бога, моральність, Конституцію України та смілян

 

Останнім часом розвиток суспільства рухається в напрямку стирання норм моральності. Чи може віра в Бога згладити такий дисбаланс?

Поглянемо на китайців. Вони володіють надзвичайно великим потенціалом. Немає нічого у світі, чого б китайці не могли б зробити. Якщо сьогодні з’являється нова техніка, то завтра Китай купив, а післязавтра вже робить свою. Але чи є у них майбутнє, адже вони в більшості не віруючі люди?

До чого призвів прогресивний розвиток хімічної промисловості? До того, що нам нічого їсти, нічого вдягнути і нічим дихати. Всяка одежина, яку ми вдягаємо не зовсім корисна для людини.

 
Архієрейське богослужіння у день святителя Софронія Єрусалимського в скиту на честь його ім'я, с. Зам'ятниця

 
Архієрейське богослужіння в святій обителі преподобномучениці Рафаїли, місто Чигирин, осінь 2011 рік

 
Весна душі християнської
11.03.2012 22:10

Почали танути рештки снігів, вже по-весняному, не дивлячись на те, що за календарем лютий, ласкаво світить сонце. Усі ми відчуваємо, що незабаром Господь відновить цей світ, воскресить його після тривалого зимового сну. І для нас, православних християн, наступає весна духовна - Великий піст. Постивши ради Бога, ми обновляємося душею. У багатьох прихожан часто виникають питання: як потрібно правильно постити? Який піст буде дійсно бажаний Богові? У чому полягає головна мета нашого постування? Ми зібрали ці питання, які напередодні Великого посту найбільш часто задають прихожани, і попросили відповісти на них Високопреосвященнішого Митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

 
<< Перша < Попередня 1 2 Наступна > Остання >>

Сторінка 2 з 2

Останні коментарі

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1316
mod_vvisit_counterВчора1756
mod_vvisit_counterМісяць45899
mod_vvisit_counterЗа весь час3822112

Зараз онлайн: 25
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ