Мить нашого життя

Калейдоскоп новин

Відеомолитва


Мультимедіа

Православні медіа-ресурси

Баннер
Баннер
Монастыри и храмы УПЦ
Баннер
Офіційний сайт Черкаської Єпархії УПЦ
Вітання Предстоятеля митрополиту Черкаському і Канівському Софронію з 25-літтям архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ СОФРОНІЮ,
МИТРОПОЛИТУ ЧЕРКАСЬКОМУ І КАНІВСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!
Сердечно поздоровляю Вас з 25-літтям архієрейської хіротонії!
Божественною благодаттю, яка зцілює немічних та відновлює занепале, Ваша Святиня була возведена на найвищу ступінь ієрархічного служіння в Церкві Христовій, щоби, продовжуючи місію святих Апостолів, проповідувати Євангеліє Царства Божого (Мк. 1:14), зціляти всяку хворобу і всяку неміч (Мф. 10:1) духовну в людях. Вже чверть століття, тримаючи в руках архіпастирський жезл, щоденно благовіствуючи і право правлячи слово святої істини у ввіреному Вам Черкаському уділі, Ви і сьогодні неустанно подвигом добрим подвизаєтесь (2 Тим. 4:7) у викоріненні плевел гріха і пороку в серцях людей, роблячи їх придатними для прийняття євангельського сімені та рясного плодоношення християнських чеснот.
У цей знаменний день Вашої особистої П'ятидесятниці молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, у доброму здоров'ї і бодрості духу многих літ богоприємного життя і святительського служіння для подальшого свідчення про життєдайну силу православної віри. Нехай небесним заступництвом собору Черкаських новомучеників Всемилостивий Господь утверджує в мирі та єдинодумстві боголюбиву паству, що знаходиться під Вашим єпископським омофором.

З любов'ю у Христі

+ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

9 серпня 2017 року

http://news.church.ua/2017/08/09/vitannya-predstoyatelya-mitropolitu-cherkaskomu-i-kanivskomu-sofroniyu-z-25-littyam-arxijerejskoji-xirotoniji/

 
Звернення Предстоятеля УПЦ до вірних чад та до представників Київської міської влади щодо спроб провести у Києві акції з пропагандою статевих пороків

У зв'язку з появою інформації про організацію в нашій столиці так званого «Маршу рівності», у якому 18 червня цього року хочуть взяти участь люди, які називають себе ЛГБТ-спільнотою, звертаюся до всіх вірних чад Української Православної Церкви із закликом до підсиленої молитви, аби цей гріховний задум не осквернив нашу землю та не став причиною прояву великого гніву Божого, як колись над стародавніми містами Содомом і Гоморрою (див. Бут. 19, 4-11).
Викликає страх слово Святого Апостола Павла, який говорить про праведний суд не лише над тими, хто вчиняє гріх плотської нечистоти, але й особливо над тими, хто спонукає до цього інших (див. Рим. 1, 27). У час, коли наша країна потерпає від збройного протистояння на Донбасі, українському народу слід у щирій молитві просити Божої милості і благословенного миру. А ті ж, хто замість виправлення свого життя намагаються пропагувати свої гріхи шляхом так званого параду, несуть особливу духовну відповідальність за те, що благодать Божа оминатиме нашу землю, осквернену пороками, про які, за вченням Слова Божого, навіть соромно і говорити (Єф. 5,12).
Так званий Марш рівності не є особистим виявом погляду на стать. Він завдасть непоправної шкоди моральному і психічному здоров'ю молоді, підлітків та дітей. Організатори цього «маршу» не мають жодного морального права нав'язувати свій світогляд іншим. Наш український народ віками живе, дотримуючись християнських моральних норм та традиційних сімейних цінностей, що є основою формування здорового суспільства і сильної держави. Тому цілком зрозумілим є різкий загальний протест вірян Української Православної Церкви проти проведення подібних акцій.
Поважаючи кожну людину, християни мають чітко і недвозначно висловлюватися проти пропагування гріха і зневаги до християнських чеснот. Адже пропагуванням гріховних збочень виказується зневага до людської особистості, створеної за образом і подобою Божою. Безглуздою є ідеологія, яка намагається урівняти гріх з даним Богом дарунком свободи.
Саме тому, звертаюся до Київської міської влади дослухатися до думки віруючої громади столиці та не допустити проведення так званих гей-парадів і подібних їм ганебних заходів.
Разом з тим, благословляю 18 червня у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви піднести молитви, щоб Господь не допустив на українській землі відбутися парадам і маршам з метою пропагування гріховного способу життя, про який Біблія застерігає карою Божою і в цьому віці, і в майбутньому.

+ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

14 червня 2017 р.

 

http://news.church.ua/2017/06/14/zvernennya-predstoyatelya-upc-do-virnix-chad-ta-do-predstavnikiv-kijivskoji-miskoji-vladi-shhodo-sprob-provesti-u-kijevi-akciji-z-propagandoyu-statevix-porokiv/

 
У кафедральному Михайлівському соборі урочисто відзначили 25-річчя Черкаської єпархії та архієрейської хіротонії Владики Софронія

У кафедральному Михайлівському соборі урочисто відзначили 25-річчя Черкаської єпархії та архієрейської хіротонії Владики СофроніяСьогодні, у день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, у кафедральному Михайло-Архангельському соборі відбулися урочистості на честь 250-річчя Черкаської єпархії та архієрейської хіротонії Владики Софронія.

Привітати Владику та його паству до соборі прибули численні гости, керівники області та Черкас, громадські діячі. Божественну літургію разом з Митрополитом Софронієм та вікарним єпископом Золотоніським Іоанном служили благочинні з усієї єпархії, парафіяльне духовенство.
Під час Божественної літургії Владика Софроній разом з присутнім духовенством та вірянми виголосив коліннопреклонну молитву за мир в Україні, а по завершенні літургії було зачитане ювілейне привітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.
У своєму слові Владика подякував усім, хто разом з ним будував 25-річну історію Черкаської єпархії, відроджував її славу, історію, піднімав з небуття зруйновані храми й монастирі, імена святих мучеників за віру Христову.
— Вашими святими молитвами я живу і сповнений рішучості працювати й надалі для звершення нових справ у славу Божу, — сказав Владика.
Після цього він приймав численні поздоровлення від почесних гостей, керівників та своєї пастви.

Прес-служба Черкаської єпархії

Детальний фотозвіт про подію — на «Фотолітопису Черкаської єпархії»

 
О причащении без Исповеди

О причащении без ИсповедиВ одном из храмов нашей Православной Церкви прихожане услышали следующее объявление: «Отныне с Исповедью, – сказал отец настоятель, – у нас будет такой порядок: в понедельник исповедуемся, и потом всю неделю можно причащаться». Многие смутились и выразили свое несогласие с этим нововведением. Но кто же в данном случае прав – батюшка, поставленный Церковью блюсти чад Божиих, или народ, воспротивившийся предложенной им практике?

Согласно традиции Русской Церкви, перед каждым причащением Святых Христовых Таин православный христианин обязан очистить свою душу от грехов в Таинстве Исповеди. Ныне же некоторые модернистски настроенные священнослужители решили изменить веками установившийся порядок. Что потеряют или обретут православные верующие, если примут навязываемые реформы?
Чтобы разобраться в этом вопросе, обратимся к наставлениям людей, живших богоугодно, – к наследию наших подвижников благочестия. В «Записках» приснопамятной Леушинской игумении Таисии (†1915) приводится ее видение, признанное духовным отцом матушки святым праведным Иоанном Кронштадтским истинным, имеющим божественное происхождение. Этот эпизод позволяет трезво взглянуть на проблему Причащения без Исповеди.
В предисловии игумения Таисия описывает ситуацию, вызванную непониманием ее духовных запросов окормлявшим матушку на тот момент белым (женатым) священником. По указанной причине, исповедуясь, она не раскрывала перед ним подробно свои душевные язвы и немощи, и Таинство превратилось в формальность. И вот однажды Господь вразумил подвижницу в сонном видении. Матушка вспоминала:

 
Как провести Петров пост?

Как провести Петров пост?Наступил Петров пост, по-другому его еще называют пост апостольский. Мы знаем, что он заканчивается праздником святых первоверховных апостолов Петра и Павла. Мы знаем, что это пост летний, не такой строгий, как Великий или Успенский, что в это время уже появляются первые свежие овощи, поэтому этот пост в целом легкий. Но, к сожалению, для многих православных христиан этим и заканчиваются смыслы Петрова поста.

Попоститься — вот отгуляли Пятидесятницу, наелись скоромного, можно теперь и поговеть. Надо причаститься, поисповедоваться, ну как положено в посты. А для некоторых как и нет этого поста, ну, говорят — «не Великий же пост, нам некогда (нет сил, времени etc.) поститься «все время».
Думается, что было бы гораздо логичнее посвятить время этого поста осмыслению апостольства в Церкви. Даже так — посвятить деятельному осмыслению.
Прошу понять меня правильно. Было бы слишком дерзновенно взять на себя без благословения апостольское звание, равноапостольных святых не так много в Месяцеслове. Но, тем не менее, каждый христианин все равно должен быть служителем Слова Божия. Слово Христово, сказанное апостолам при Вознесении: Идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святого Духа, уча их соблюдать все, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь» (Мф.28:19,20) – определило главную апостольскую задачу.

 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 4 з 359

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1174
mod_vvisit_counterВчора2135
mod_vvisit_counterМісяць46364
mod_vvisit_counterЗа весь час1519367

Зараз онлайн: 22
Офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ